+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?
  Rüyamda Abdulbaki Hz.lerini gordum bizim eve misafir gelmişti elini öpmeye yaklaşırken bana gülümsüyordu sonra bi anda sinirlendi elini öptürmedi kalkıp gitti evimizden.. babam da yanimizdaydi rüyamda bak kuran okumadigin icin elini öptürmedi sana diye sinirlenip kızdı .. rüyadan çok etkilendim yorumlayabilecek olanlar var mı acaba ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?


  Reklam  Değerli kardeşim. Rüyada salih insanları, evliya veya şeyhleri görmek çok hayırlıdır. Şeyh görmek en açık tabiri ile dertlerinden sorunlarından kurtulmak anlamındadır. Sana darılması ve nedenin kuran okumadığın söylenmesi ise, gerçek hayatında ihmal ettiğin ibadetlerini gözden geçirmen gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar rüyamda Abdulbaki Hz gordum. Zayıflamış halde ve hastaydı. Merdiven gibi bi yerden çıkarken iki kolunun altından yardım edenler vardı . Normalde bayanlarla konusmamasina rağmen ben çok yakınındaydm. Konuşuyordu ama ne dediğini anlamadan uyandm. Menzile bağlıym ama uzun zamandır gitmiyorum. Bununla ilgili yorumunuzu bekliyorm. Şimdiden teşekkür ederim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüya senin maneviyatına önem vermen gerektiğine ve hatalarından pişman olmana alamettir. Genellikle şeyh görmek, isteklerinin olmasına ve dertlerinden kurtulmasına alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
rüyada şeyh görmek,  rüyada şeyhini görmek,  ruyada seyh gormek,  rüyada şeyh görmek ne anlama gelir ,  ruyada şeyh görmek,  rüyada şıh görmek,  Rüyada şeyh görmek nedir