+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede karışık rüya görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Misafir

  Yorum: İstiharede karışık rüya görmek

  Reklam
  Yorum: İstiharede karışık rüya görmek isimli konu Mumsema.com
  Merhaba evlenecegim kisi icin istihareye yattım ilk ruyamda kuzenim gelinlik giymis bende belinden tutmustum faytonda gidiyoduk gece uyandğmda tebessum ettim ikincisinde ise evlenecegim kisi babamın yanına gelmistim ben beyaz giymistim herseyi oda gri takım elbise ve ayakkabısında birax kırmızı vardı babam beni vermiyodu bende babamı dovuyodum sonra ağlıyodum uyandğmda huzursuzdum sevgimde eksilme olmadı hic onu cok seviyorum sizce ne yapmalıyım

 2. 26
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: İstiharede karışık rüya görmek


  Reklam  Merhaba kardeşim. İlk işaret istihare için yeterlidir ve devam yatmaya gerek yoktur. Gördüğün her iki rüyada hayırlı manaya işaret eder. Mutlaka istihare ile birlikte danışmak ve fikir almak ve sonra bir karar vermek gerekir.

 3. 27
  Misafir
  Hayırlı cumalar, bende 6 gecedir yatıyorm istihareye ama hep karışık gordum bi kere pilav ve yeşil sözlük gordum onu hatrliyorum sürekli uyanıp tekrar uyudum her uyuyuşumda rüya gordum bazılarıni da hatırlamıyorum bir anlam çıkaramıyorum ne yapmam gerekiyor.

 4. 28
  arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. İstiharede rüya görme şartı yoktur. Asıl önemli olan insanın içine o konuda gelen olumlu yada olumsuz hissidir bu sana bir işaret olur. Diğer yandan istihareyi bir farz gibi görmemek lazımdır sonuçta bir rüya veya bir his hissedilir. Mutlaka danışmak da gerekir.

 5. 29
  Misafir
  Ben istihare namazında rüyamda yol kenarında kaldırımda yürüyordum.Üstümde ağaçların dalları vardı.Yeşilliklerle doluydu.Yol sol taradımdaydı.Asfalt siyah mıydı grimiydi hatırlamıyorum.Bu hayır mı şer mi?

 6. 30
  arifselim
  Yönetici
  İstihare rüyasında renkler bazı yerlerde önemlidir ancak her durumda değil. Bu rüyan istihare açısından olumlu manaya tabir edilen hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 31
  Ahsen
  Üye
  Selamın aleyküm bir yıldır görüştüğüm kişi için kendim istihareye yattığımda rüya göremedim fakat sabah huzurla uyanmıştım emin olamadığım için yaslı bir teyzeden istihareye yatmasını istedim rüyasında genç kızlığına geri döndüğünü sokakta genç bir erkeğin yandığını ve kara dumanların çıktığını etraftakilerinde yastıklarla o erkeği söndürmeye çalıştıklarını söyledi lütfen bana bunları yorumlayalilir misiniz

 8. 32
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihare demek hayırlı olanı dilemek demektir ve herkesin kendisi için yapması gerekir. İstiharede his rüyadan daha önemlidir. Senin bunu hissetmen zaten yeterlidir. Ancak evlilik için danışmak ve fikir alarak hareket etmek gerekir.

 9. 33
  Misafir
  Peki ağaçların altından gitmem doğru yolda olduğumu , yola çıkarsam yanlış yere gideceğimi mi gösteriyor acaba?

 10. 34
  arifselim
  Yönetici
  Hayır kardeşim rüya bu şekilde yorumlanmaz. Rüya anlatıldığı içeriğe bakılarak yorumlanır. Öyle keskin ifadelerle rüyalar tabir edilmez kardeşim.

 11. 35
  Misafir
  Bi arkadaşım 4 gündür benim için istihare namazı kılıyor. Ama hep karışık renkleri bir arada gördüğünü söylüyor. Yeşiliyle beyazıyla siyahıyla kırmızısıyla hep karışıkmış. Nasıl yorumlanır bu.

 12. 36
  arifselim
  Yönetici
  İstihareyi kendin için senin yapman gerekir sünnet olan budur. İstiharedeki rüyanın anlamı olması için açık ve net olmalı. Ayrıca içine doğan his en doğru işaret olarak kabul edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

istiharede karışık rüya görmek

istiharede karışık rüyalar görmek

istiharede karışık renkler görmek

istiharede karisik gormek

istiharede karışık görmek

istihare rüyasını karışık görmek

istihare rüyasında karışık görmek