+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede karışık rüya görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: İstiharede karışık rüya görmek

  Reklam
  Cevap: İstiharede karışık rüya görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  İstihareye yattım rüyamda asker forması üzerinde askere gidecek bi gence 20 ve iki tane 10 kağıt para verdim siyah gördüm çok açık mavi kürek bide kuru yaprak supuryordum

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum kardeşim. İstihare rüya yorumu için yapılması gereken şey uyandıktan sonra insanın o konuda içine doğan istektir. Bu istek olumlu veya olumsuz olarak o konuya işaret eder. Eğer içiniz rahat değilse o zaman istihareyi tekrar edebilirsiniz.

  Değerli kardeşim. Daha öncede bir kaç defa sordunuz ve cevaplandı. İstihare manasını anlamak insanın kalbine gelen istekle anlaşılır. Eğer bu istihare ile rüyadan hala net bir işaret içinize doğmadıysa o zaman istihareyi tekrar edebilirsiniz.

 3. 15
  Misafir
  Selamün aleyküm ben kendim için istihareye yattım ve renklerle alakası yok gibiydi ailemle gezmeye gidiyorduk ve karışıktı birazınıda hatırlamıyorum bile ama çok korkuyorum cevabını yazarsanıZ çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim .

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihareniz için hayırlıdır veya hayırsızdır diye bir cevap veremeyiz. Ama uyandıktan sonra rüyanız hakkında böyle bir his olumsuz bir manaya işaret eder.

  Aleykum selam kardeşim. Endişelenecek bir durum yoktur. İstiharede önemli olan insanın içine doğan histir. Eğer bu şekilde içinize o niyet hakkında olumsuz bir his gelmişse o zaman bu niyetinizin olumsuz olduğuna işaret eder.

 5. 17
  Misafir
  Selamünaleyküm ben ilk menzil sofiyesi olduğum zaman bana dediler ki istihareye yat benim bir sevdiğim var uc yildir cikiyoruz cok seviyoruz birbirimizi ben istihare namazi kilarkende o surekli aklimdaydi namazi tam anlamamistim onun ismini falan soylemedim sadece dedim ki hayirliysa onu bana hosnut et degilse uzaklastir diye ama o surekli aklimdaydi istihare namazını kildıktan sonra uyudum yemyeşil bir göl yemyeşil çimenler bembeyaz 4 koyun gördüm eniştem de sevdigimin halasinin oğludur rüyamda enistemide gördüm bu rüya ne anlama geliyor bana acilen söylermisiniz

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. İstihare rüyası anlamında bu olumlu bir rüyadır. Ama asıl olan istihare esnasında veya uyandıktan sonra o konu hakkında içine doğan histir. Eğer sevinçli huzurlu bir istek geliyorsa o zaman o niyetiniz hayırlı olduğuna işaret eder.

 7. 19
  Misafir
  Ruyamda istisare yaptim kizim evli gelecekte evliligi nasil olacak diye beyaz la siyahi karisik gordum beyazin ustunde siyah bocekler vardi anlami nedir .

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  İstihare yapmak için bir mesele olmak üzereyken kararsız kalınca yapılır. Henüz ortada olmayan şu iş nasıl olacak diye istihare yapılmaz kardeşim.

 9. 21
  Misafir
  İstihare ye yattigimda hep karışık rüyalar görüyorum .Renk goremiyorum genelde hep bi kosusturma yada tartışma ortamı görüyorum yardimci olur musunuz lütfen

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Gördüğün rüyayı açık bir şekilde anlatmalısın ki bizde yorum yapabilelim. Karışık rüyalar yorumlanmaz. İstiharede asıl önemli olan şey senin içine gelen huzur yada huzursuzluk hissidir bu sana en doğru işaret olur.

 11. 23
  Misafir
  Arkadaşlar sevdiğim insan var evlenmeyi düşündüğüm ailem karşı ve benim de onda emin olamadigim korktuğum durumlar var istihareyee yattim rüyamda onunla ikimizi karışık gördüm sonra da başka biri hiç görmediğim biriydi bu insan onunla birlikteydim uyandım sonra bana yorum yaparsanız sevinirim

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya istihare için bir işarete delalet etmez. İstiharede ya rüya çok açık bir işaret vermelidir yada senin içine gelen olumlu yada olumsuz his olmalıdır ve buna göre bir işaret kabul edilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

istiharede karışık rüya görmek

istiharede karışık rüyalar görmek

istiharede karışık renkler görmek

istiharede karisik gormek

istiharede karışık görmek

istihare rüyasını karışık görmek

istihare rüyasında karışık görmek