+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bozuk para görmek ne anlama gelir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada bozuk para görmek ne anlama gelir?

  Reklam
  Sual: Esselamun aleykum ruyada bozuk para nedir allah razi olsun Rüyada bozuk para görmek ne anlama gelmektedir ? ? 2. maydın
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada bozuk para görmek ne anlama gelir?


  Reklam  Cevap: Bakır, nikel ve diger madenlerden yapilmis meskukat (PARA) görmek düsmanliklara ve dedikodulara delalet eder. Ibn-i Siriri'e göre; bakır ve diger meskukat görmek, düsmanlik, kavga, vurusma, dedikodu ve benzeri seylere isarettir. Rüyasinda böyle bir para buldugunu veya kendisine verildigini gören, bu sekilde bir kavga ve tartisma ile karsilasir. Yaninda bir çok para oldugunu gören keder ve sikintiya ugrar. Evinden bu sekilde paralari alip sokaga attigini veya birine verdigini gören sikinti ve kederden kurtulur. Cabir'ül-Magribi'ye göre; rüyada bakirdan ve diger madenlerden basilmis para görmek, iflasa, fakirlige ve hakarete ugramaya delalet eder. Bir rivayete göre böyle paralar bir kap içinde görülürse, mal elde edilecegine isarettir.

  Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da problemlerin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamına gelmektedir.

+ Yorum Gönder