+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin anlamı nedir? Açıklar mısınız Küs olan bir eşle barışılması ne anlama gelmektedir rüya tabirini yapar mısınız ? ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Cevap: Barış rüyası, ne şekilde görülürse görülsün, hayra işarettir.

  İki hasmın veya davacının birbiriyle barıştığını görmek, onlardan her birinin diğerini hidayete, doğru yola davet edeceklerine işarettir.

  Rüyada daha önce boşandığı eşiyle barışıp tekrar bir araya geldiğini görmek, önceki iş ve mesleğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileşmesine işarettir.

  Aralarında düşmanlık bulunan iki kişinin rüyada barıştığını görmek,

  aralarındaki düşmanlığın şiddetleneceğine işarettir.

  Alacaklısına borcunu ödemediği halde, onunla barış yapmayı istemek, birini hidayete davet etmeye işarettir.

  Mal vermek üzere alacaklısıyla barış yaptığını görmek, hayra işarettir.

  Bazan barış yapmak, daha hayırlı bir işi diğer hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.

  Bir kimseyi veya insanları barışa çağırmak, sapkınlık içinde olan kişi yahut kişileri hidayete, haklı olan tarafa çağırmaya işarettir.

  İnsanları barışa çağırmak, onları İslâm’a davet etmekle de yorumlanır.

  Dargın insanları barıştırdığını görmek, hayırlı iş ve girişimlerde bulunmaya ve bunu başarmaya işarettir.

  İki düşman topluluğun barıştığını görmek, aynı yerde yaşayan insanların çıkar birliği yapmalarına işarettir.

  İki devlet arasında barış yapıldığını görmek, bunlardan birinin savaş arzusunu ertelemesine ve uygun bir zamanda düşmana saldırmasına işarettir.


 3. Misafir
  Merhaba ben 2 aydır eşimden ayrıyım boşanma davası yok daha ve eşim yüzünden evi terk ettim ama onu çok seviyorum ve bu boşanma olmasın diye dua ediyorum ve bu rüyamda onu babamın evinde uyurken gördüm yanına gidip onunka konuşuyorum ben seni seviyorum boşanmayalım olmasın diyorum bir süre sonra eşim bana sarılıp öpmeye başlıyor yüzü gülüyor bana yorumlarsanız sevinirim teşekkürler...

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan hemen hemen gördüğün şekilde yorumlanır. İnşaallah bu sıkıntıları aşmanıza ve ileride çok mutlu olacağınıza işaret eder. Bir diğer yorumu ise kişi, eşten yana aradığı her şeyi bulacak demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda bosandigim esim bana sarılıyor beni çok ozledigini söylüyor bu arada çok kötü ayrıldık gunlerdir bu rüyayı görüyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada boşandığı eşini görmek sizin açınızdan hayırlıdır. Günlük hayatı olumsuz etkileyen bir sıkıntının nihayete ereceğini, özellikle manevi anlamda kişinin huzur bulacağı girişimler yapacağı manasında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  eşimle bir senedir ayriyiz ama dava acilmadi ben rüyamda eşimle barismisiz ve çok mutluyuz sarılıp eşime dudagindan öpüyorum ruyam ne anlama gelir

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya canını sıkan bir olaya çözüm bulmaya ve sorununu tek başına da olsa ona çözüm bulmaya işaret eder. Ayrıca bu rüya dargın ve küs olduğun birisi ile barışmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Slm ben 1 aydir esimle bosandk ve ruyamda sofradn cekilip oturuyrm oda gelip yanima yapisik oturuyr bnde belinden sariyorum..

 10. arifselim
  Yönetici
  Günlük hayatta yaşadığın bazı sorunların üstesinden gelmeye işaret eder. Dargın olduğun birisi ile barışmak olarak da yorumlanmıştır. Her açıdan hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba biz esimle 7 aydir ayriyiz henuz bosanmadik ayri ulkelerde yasiyoruz ruyamda yanimda gordum bana birsey sormak istiyordu ..NEYE yorumlanir acaba?

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya bu durumda olan eşler için bazı sorunları ve sıkıntıları aşacaklarına işaret eden hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyada eşiyle barıştığını görmek,  rüyada eski eşiyle barıştığını görmek,  rüyada küs olduğun eşiyle barışmak,  rüyada küs eşiyle barışmak,  rüyada eşiyle barışmak,  rüyada küs olduğu eşini görmek,  rüyada küs olduğun eşini görmek