+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?

  Reklam




  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?
  Merhaba ben esımden ayrıyım bosanma davası actım ruyada karsı komsumuz balkondan dusuyor oda onu kurtarmak ıcın assa ınıyo ama megersem evden kacmak amacıyla cıkıyomus bende pesınden gıdıyorum ve nıye kacıyosun dıyorm cok aglyrm ama uyandgmda aglıyodum oda gulerek bana sarılıyo kacmıyorum dıyor ve bana smsıkı sarılp benı öpuyo bunun anlamı nedır acaba yorumlrmsnz

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?


  Reklam



  Merhaba kardeşim. Ağlamak tersi ile yorumlanır. Sevinmeye ve mutlu olmaya işarettir. Bu rüya eşinle arandaki sorunların bitmesi ve rahata erişmene yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamın aleyküm ben önceden hep barıştığımızı görüyordum ama bir kaç keredir rüyalarımda eşim hiç yüzüme bile bakmıyor bu gün de eşim kendi ailesi ve akrabalarıyla bayağı büyük bir toplulukla benim babamın köydeki evinin deresinden çıkıyorlar ben ve babam da oturuyoruz kalabalığın içinde eşimi gördüm ben baktım oda gördü ve gözlerini kaçırdı ben de öfkelendim iyimi yapıyorsun diyorum kendi kendime sonra kaynım bir sınıfta öğretmenlik yapıyor ama ben sınıftan çıkıyorum ve uyandım yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Genellikle içerisinde bulunduğu sorunlarına ve sıkıntılarına işarettir. Bazende bu rüya karşılaşacağı zorlu bir dönemin habercisidir denmiştir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba ben dün gece istihareye yattım eşimle ayrıyım yaklaşık 4 aydır benim için hayırlı mi diye. rüyamda da cenazede yim açık hava her yer bembeyaz tanımadığım birinin cenazesi ama sonra salavat getiriyorum yorumlar misiniz lütfen ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare için bu rüya yeterince açık bir işaret olarak kabul edilmez. İstiharede en doğru ve açık işaret insanın içine doğan hissidir bu his daha doğru bir işaret olur.

 7. Misafir
  Merhaba ben eşimle 1 seneden beri ayriyim boşanma davamiz devam ediyor.
  Rüyamda eşimle barisiyorduk ve çok mutlu oluyorduk ikimizde.
  Lütfen yorumlarmisiniz lütfen

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya sana şu an tam olarak içerisinde bulunduğun sıkıntılı durumdan kurtulacağına ve çok mutlu olacağına yorumlanır. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba eşimle aynı ortamda çalışıyoruz 2 aydır ayrıyız dün gece rüyamda tanıdığım ufak bir erkek çocuğunu gördüm gülüyordu bana daha sonra uykumdan uyandım ve tekrardan uykuya daldım eşim rüyamda elini uzatıyordu bende ilk günkü gibi sımsıkı tuttum gören herkes bize bakıyordu rüyamı yorumlarsaniz sevinirim

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Her iki rüyanda hem maddi hemde manevi açıdan rahata ermeye ve sıkıntılarının geçmesine yorumlanır. Bazende bu rüya eski eşi ile barışmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba ben evliyim ve 3 aydır eşimden ayrı yaşıyorum . Fakat rüyam da eşimle barışma çabasında olduğumu gördüm fakat eşim gülerek hayır barismadik diyor günlerdir barışma rüyaları görüyorum yanlız eşim barışmaya hiç yanaşmıyor

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyada eşi ile barışmak demek içinde bulunduğun sıkıntılarını aşmaya ve mutlu olmaya alamet eder. Barışamamak ise sıkıntıların devam etmesi manasındadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu