+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir? isimli konu Mumsema.com
  Merhaba gercekte kocamla kusum konusmuyoruz. Ruyamda barisip konusmaya basliyorduk ayrica eşim saclarini kestirmisti

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Merhaba. Bu rüya gerçekte de inşaallah barışacağına ve sorunlarınızın geçeceğine tabir edilir. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Slm ben 2 senedir eşimden ayriyim ve henüz bosanmadik mahkememiz devam ediyor ve ben 2 senedir sürekli eşimle rüyamda baristigimi görüyorum bu nedir acaba? Teşekkürler.

  ----

  Rüyamda abimden boşanmak isteyen yengemi baristiklarini gördüm bu neye işarettir ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Küs veya ayrı olunan eşi ile rüyada barışmak hayırlıdır. Tekrar bir araya gelmek manasında olmasa da sıkıntılarından kurtulmaya ve huzura ermek manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamın aleyküm ben bugün rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimle telefonda konuşuyordum yeter artık gel beni al sensiz olmuyor diyordum oda ben sensiz çok ağladım dayanamıyorum diyordu ama aramak istemiyordu birde eski evime gittiğimi gizlice girip toparlayıp çıktığımı gördüm yorumlarsanız sevinirim

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya şu an içerisinde bulunduğun bazı sıkıntılarından kurtulacağın ve güzel gelişmeler yaşayacağın anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Biz eşimle yaklaşık bir yıldır ayriyiz dort senedir bi kadınla beraber ben evi terk ettikten sonra eşim o kadınla yaşamaya başladı iki çocuğumuz var sürekli rüyamda eşini ve o kadını görüyorum fakat eşim benle konuşmuyordu ancak dün rüyamda ben kayinvalidem gile gitmistim çocuklarımla eşim beni çok güzel karşılıyor benimle sohbet ediyor ben çok mutlu oluyorum ama ona belli etmemeye çalışıyorum daha sonra o kadın kara bi çarşaf giymiş yanımızda yatıyor birde erkek çocukları var çok güzel bibebek ben onu aalıp seviyorum kanım çok kaynıyor bebeğe bu ne kadar güzel bi bebek diyorum erkek bebekti daha sonra eşim bana gitme diyor ben gidicem diyorum tamam ama bir kere birlikte olalım sonra diyor kadın yanımızda olduğu için birlikte olamıyoruz sonra bana bunu gönderen ama gitmiyor diyor sonra ben kadınla konuşmaya başlıyorum . Bana yorumlarsaniz çok sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüya sen veya eşin açısından özel ve duygusal hayatında söylediği yalan nedeni ile yaşadığı pişmanlığa işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatında yaşadığı çarpık ilişkiler nedeni ile bilinçaltında yaşadığı korkuları ifade eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamın aleyküm ben bugün rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimi gördüm önce kaynanamında içinde olduğu toplu bir yerdeyim kaynanam benden özür diliyor konuşuyor bende bağırıp kızıyorum herşeyi sen yaptın diye sonra eşimle birlikte o kadar güzel bir yerde uçsuz bucaksız yeşillik kocaman ve güzel bir ev bahçesindeyiz ben arkasından sarılıp öpüyorum ve eşime diyorum ki ben senin için o kadar ağladım o kadar dua ettim ki eşimde suratı asık durgun duruyor ve bana diyorki niye çıktın gittinki bide ağladın diye azarlıyor moralim bozuluyor ve biraz öteye gidip oturuyorum her taraf o kadar temiz ve güzel ki sonra arkamdan birisi sesleniyor bir çocuk gönderiyor yanıma ve orda uyandım bana yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya içerisinde bulunduğun sıkıntılarından kurtulacağına dair hayırlı bir işarettir. Bağırıp çağırmak ise tersi ile yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamun aleykum.ruyamda ben ve kizim baba evindeyiz.yer yatagi serilmiş.amcam yan oda da uyuyor.gercekte sevgilisi oldugu icin,boşanma aşamasında olduğum eşim ruyamda anahtarla dış kapıyı açıp babamin evine giriyor.sarhoşmuş.onunde durup girme amcam var diye tutmaya calisiyorum ama iceri giriyor.yer yatagina oturuyor.bu gece persembe gecesi yarin cuma diyor.kizim gelip yatagin uzerindeki yastiga çişini yapiyor.gülerek konuşuyor.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya senin içerisinde bulunduğun durum ve sıkıntılara delalettir. Eşin açısından ise yaptığı hataları yüzünden çekeceği sıkıntılar manasında tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemen gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
,  ,  ,  ,  ,  ,