+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Merhaba lar ben eşimden 2aydir ayriyim kayinvalidem eşimle bizi ayırmayı başardı.boşanma davası falan da açmadık henüz. ben rüyamda eşimin benim daha önceden çalıştığım hastanede benim arkadaşlarımla aynı birimde çalışıyordu arkadaşlarım bana diyorlar ki eşin telefonda seni özledim baris alim seni seviyorum gibi cümleler kurdu seninlemi konuşuyordu diyorlar bende hayır diyorum ve telefonumu açıyorum eşim o sözlerin hepsini bana mesaj olarak atmış ve barisiyoruz kayinvalidemle aynı evde yaşıyoruz normalde rüyamda eşim annemlere gelip misafir odasına yatak yaptırıp burada uyuyalim o eve gitmeyelim o odada uyumayalim diyo ve bana guluyo mutluyduk o eve gitmek istemiyordu . Lütfen ruyami yorumlarmisiniz.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada küs olduğu eşiyle barıştığını görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Merhabalar kardeşim. Bu tür rüyalar çok hayırlı olarak tabir edilir. Yaşadığın özellikle bazı sıkıntıların geçmesine ve mutlu olacağına alamet eder. Allah'tan hayırlı olmasını dilemelisin. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba ben 3 aydır eşimden ayrıyım boşanma davası açtık karşılıklı ama ben boşanmak istemiyorum ve devamlı dua ediyorum olmasın diye ve dün sabah namazını kıldıktan sonra niyet edip uyudum boşanma olacakmı diye rüyamda eşim beni alıp başka bir eve götürüyordu ve o evde bir dolu kadın vardı içlerinde kaynanamda vardı o beni hiç istemedi ve rüyamda elimi tuttu neden geldin çık git dedi bende sanane diyip elimi çektim eşimle yanımızda birde kız çocuğu vardı sonra uyumak için bir odaya girdik ama eşimin benle konuştuğunu hatırlamıyorum orda uyandım lütfen bana yorumlarsanız çok sevinirim...
  Allah razı olsun

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyan bazı sıkıntılarının geçeceğine ve zor günlerin geride kalacağına işarettir. Bu rüya eşinle senin hakkında olup olmadığını bilemeyiz ama sen yinede Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar ben rüyamda 2 aydir ayrı olduğum eşimden hamileydim lütfen yorumlrmisiniz

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüya en zor ve en sıkıntılı anlarda meydana gelecek çok sevinçli şeylere işaret eder. Sıkıntılarının bitmesine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhabalar bugün rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimi gördüm abim ben ve yengem bir yerde geziyoruz arkamızdan eşim koşarak geldi gülüyordu kolunda da altın bir saat ve elindede kağıtlar vardı eşim kağıdı açtı herhalde okuyacaktı ama abim kızdı neden geldin dedi eşim döndü gitti bu sefer ben arkasından koştum gitme diye döndü bana baktı sonra uyandım...
  Şimdiden teşekkürler yorumunuz için

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüyada barışmak olursa çok hayırlıdır. Bu durumda durumunuzu gözden geçirin ve bir hata yapmayın. En açık işareti budur. Elbette hakkıyla ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  İki aydır eşimden ayrıyım ve bana boşanma davası açtı bende boşanmak istemiyorum rüyamda eşimle barıştığımı gördüm yorumlarsanız sevinirim

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu içerisinde bulunduğun ve bitmesini dilediğin bazı sıkıntılardan kurtulacağına dair bir müjdedir. Eşinle ilgili olması muhtemeldir ancak en doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamun aleykum ben eşimle iki aydir ayriyim henüz boşanma davası açmadık kayinvalidem yüzünden aramız açıldı ve ben annemlerdeyim bu gece rüyamda eşimi gördüm o bi koltukta ben bi koltukta uzaniyorum ortada yerde de kayinvalidem uzanıyor ve bize bakıyor tam aramızda sonra eşim yanıma geliyor ve hadi barisalim diye beni öpüyor lütfen yorumlar misiniz

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Dargın ve ayrı olan eşlerin bu şekilde rüya görmeleri nerdeyse rüyadaki gibi çok hayırlı gelişmelere işarettir. Yani içinde bulunduğun sıkıntılı durumun bitmesi anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

rüyada eşiyle barıştığını görmek

rüyada eski eşiyle barıştığını görmek

rüyada küs olduğun eşiyle barışmak

rüyada eşiyle barışmak

rüyada küs eşiyle barışmak

rüyada küs olduğu eşini görmek

rüyada küs olduğun eşini görmek