+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare sonrası görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: İstihare sonrası görülen rüya

  Reklam
  Cevap: İstihare sonrası görülen rüya isimli yazı www.Mumsema.com

  Selamın Aleyküm

  İstihare uykusuna yattım.Rüyamda yeni araba alınmıştı ve araba sürmeyi öğrendim ama arabayı sürerken kontrolü kaybettim ve kaza yapmaktan ucuz kurtuldum bu rüyanın manası nedir?

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstihare sonrası görülen rüya


  Reklam  Aleykum selam. Rüyanda gördüğün gibi tehlike atlatmaya işarettir. Dikkatli olmak ve tedbirli davranmak manasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamun akeykum hocam ben istihare yattım nıyetim se beyendğim biriyle ev evlenirmiyim die ruyamda gordum kendimi açik pembe gelinlik tarzi bir elbiseyle hafif yeşilik biyerdi bende dans ediyor gibiydim sizce bu ruya hayırlımıdır
  Selamun aleyküm
  İstihare uykusna yatım niyetim de beyendiğim biri var onunla evlenirmiyim hayırlımıdır diyeve ruyamda kendimi pembe gelinlik tarzı kabarik bir elbiseyle gordum haifif yeşilik biyerdi bende dans ediyor gibiydim bunun anlami nedir acaba ?

 4. Tohat
  Yönetici
  Aleküm selam.
  Rüyanızda gördüğünüz yeşillik alan rüyanızın hayırlı olduğuna işaret etmektedir. Fakat diğer altı istihare uykusuna yatmak da gerekmektedir.

 5. Misafir
  Selamin aleyküm. Rüyamda kendi actigim dükkani isletmeye devam etmek hayirlimi diye istihareye yattim, rüyamin birisinde dükkanimin beyaz fayansli yerlerini siliyordum, birisindede elimde bol yesil marullu bir ekmek arasi döner tutuyordum. Rüyalarimi yorumlayabilirmisiniz lütfen. Tesekkürler

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyan hayırlı manaya delalet eder. Ancak bu konularda mutlaka işin ehli ve tecrübeli güvenilir kimselere danışarak da hareket edilmelidir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleyküm istihare rüyamda iki Zenci adam gördüm birini alnından öptüm diğeride nefesimi kesmek için agzımı kapattı bu hayırsız anlamamı gelir

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu bizim anladığımız kadarıyla olumlu bir rüya değildir. Ancak asıl önemli olan istiharede senin içine doğan hissindir. Eğer için rahat etmemişse o zaman istihareyi bir daha tekrar edebilirsin.

 9. Misafir
  Selamin aleykum..ben istihare yapali birkac ay oldu.birkeresinde 1avuc leblebi vermisti arkadasim
  Baska bur ruyada ise balkonlu bir evden bakiyordum..annem babam bahcedeydi.bir gun sonraki istiharem de ise patates kizartmasi yedigimi ve sari simli bir topuklu ayakkabi aldigimi 100lira verdigimi gormustum.

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstiharede rüyalar eğer çok açık ise işaret olur ama istiharede esas önemli olan senin içine gelen olumlu yada olumsuz olan o konıdaki hissindir. Yani için ferahlarsa olumlu yok eğer daralırsa bu olumsuz anlama işaret eder. Buna göre bir işaret kabul edebilirsin.

 11. Misafir
  merhaba yattığım istihare rüyasında iki tane köpek gördüm renklerini hatırlamıyorum bi tanesi beni kovalıyordu diğeri dahi sakindi ama kurtulmuştu.onlardan sonra sevmeye çalıştım daha sonra teyzemin vajinasini ve bacaklarında kırmızılık gördüm ne anlama geliyor yorumlarmisiniz

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya bizim anladığımız kadarıyla istihare için olumlu tabir edilmez. Ama şunu bilemek gerekir, istiharede en önemli şey senin kalbinin bir şeye ısınması yani meyletmesi ile olur. Rüya ve renkler çok açık olursa işaret olabilir ama yinede asıl olan senin içine gelen hissin daha önemlidir. Eğer bütün şartlar yerinde ise ve içinde rahat etmediyse tekrar yapabilirsin.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
istihare sonrası görülen rüya,  istihare namazı sonrası görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  bosanmak icin istihare,  boşanmak için istihare yapılır mı,  bosanmak icin istihareye yatilirmi,  istihare zenci