+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölü bebek görmek yorumu anlamı tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Rüyada ölü bebek görmek yorumu anlamı tabiri nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada ölü bebek görmek yorumu anlamı tabiri nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyamda tanıdığım birinin bebeği oluyordu ve yanlışlıkla bebeğini öldürüyordu.Ne amlama gelmektedir?

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada ölü bebek görmek yorumu anlamı tabiri nedir?


  Reklam  Bu rüyayı gören kimsenin hedeflerine ulaşamayacağına ve bazı sorunlar yaşayabileceğine yorumlanır. Genellikle ölü veya ölen bebek görmek sıkıntı ve zorluklara işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Ruyamda ormanlik bir alanda yagmurun altinda camur icinde ölü bebek gormek ne anlama gelir.

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada ölü bebek görmenin aslı kişi için bir uyarı niteliğini taşır. Elindeki nimetlerin kıymetini bilmemesine işarettir. Ayrıca bu rüya,hayal kırıklıklarına ve tamamlanmayacak hayallere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Rüyamda sokakta yatırılmış 40tane falan ölmüş,can çekişen bebekler gördüm.kuranlar okunuyordu,anneleri ağlıyordu.korktum açıkçası

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyada ölmüş olan bebeklerin görülmesi genellikle iş hayatında meydana gelecek olan hayal kırıklıklarına veya yanlış planlamalara işaret eder. Ayrıca bazı alimler ölmüş bebek rüyasını kişinin nefsine uyup günah işlemesine yormuşlardır. en doğrusunu Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  Yakın zamanda abimin bebeği öldü rüyamda da bu bebeğin yaşadığını gördüm doya doya öptüm sevdim yeğenimi etraftakilere dokundurmuyodum birşey olacak diye bana hiç mi hareket etmeyim diyordu bişey olmaz anlamında sonra bi ara bi yerde oturuyodu bunların yaşandığı yerde bir çiftlik ti atlar vardı balıklarda vardı onları seviyordu kucağımda anlamını rica etsem öğrenebilirmiyim

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya yeni girişimlerinizden başarılı olamayacağınıza ama bunların geçeceğine ve bol bereketli bir döneme kavuşmaya işarettir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. 21
  Misafir
  Selamun aleykum ben rüyamda dört tane olu bebek gördüm mezarda üstleri acikti ve akrabaları agliyordu bebeklere baktigimda okadar guzeldilerki sonra mezarlikta bi mezar alev aldi sondurelum diye bagirdim bi kadim bana su akitan hortum uzatti sondurduk bu neye yorumlanir

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına tabir edilir. Çok zor ve sıkıntılı bir dönemin sonunda feraha ermeye ve esenliğe kavuşmaya yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 23
  Misafir
  Annemin ölüm yıl dönümünde gördüm bu rüyayı
  Ben bi bebek dogurmusum 2-3 günlük bi arkadaşım bebegi goruyo bana bebeğin öldüğünü söylüyor ben inanmıyorum sinirleniyorum sonra annem de bana kızım bu bebek ölü diyor o zaman inanıyorum çok üzülüyorum uyandığımda hala bebeğim ölmüş gibi acı çekiyordum

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada bebeğin ölmesi hayal kırıklığına işarettir. Bazı karşılaşılacak işlerde başarısızlığa tabir edilmiştir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu

rüyada ölü bebek görmek

rüyada bebek ölmesi

rüyada bebek ölüsü görmek

rüyada ölü bebek doğurmak

rüyada ölmüş bebek görmek

rüyada bebeğin ölmesi

rüyada bebeğinin ölmesi