+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölü gömmek anlamı tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada ölü gömmek anlamı tabiri nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada ölü gömmek anlamı tabiri nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyamda mezarlıkta birsürü taputu açıp vefat edenlerin kefenlerini çıkararak gömüldüğünü gördüm ve hiçbiri benim yakınım değildi.anlamını merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada ölü gömmek anlamı tabiri nedir?


  Reklam  Bu rüya içerisinde olduğun sıkıntılarından kurtulamk anlamındadır. Aynı zamanda bol kazanç, rızık ve mülkiyet demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar,babam akciger kanseri ruyamda tedavi oldugu hastanede tanistigimiz cok samimi degilde telefonda yakinlariyla 2,3 ayda belki dahada fazla zamanda gorustugumuz ayni hastaliktan ölen bir amcanin cenaze namazi kiliniyordu,namaza cunup diyeyim diye katilmamistim.sonra cenaze acik halde tam hatirlamiyorum yesil beyazli bi kefene sarili. Omuzlarda yada gogus hizasinda olacak sekilde defnedilmek uzere indirildi abim o cemiyetin basindaydi hocaya sordum soyle su tarafa yatacak gibilerinden konusuyordu bense yardim ediyordum fazla dokunmadan biraktim ölü kisi once elini acti sonra sahadet parmagiyla gel gel isareti yapti..ruyam tabiri neye isarettir acaba Allah hayirlara cikarsin..

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim geçmiş olsun Allah şifalar versin. Bu rüya hayırlıdır ve senin bu konuda çok düşünmene ve şu anki ruh halinin sıkıntılı olduğuna işaret eder. İnsanın kendisine çeki düzen vermesi anlamında da yorumlanır. En doğrusunu Allah bliir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
rüyada ölü gömmek,  ruyada olu gommek ne demek,  rüyada ölüyü gömmek,  rüyada cenaze gömmek,  rüyada ceset gömmek,  ruyada olu gommek,  rüyada ölü defnetmek