Konu Kapatılmıştır
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir?
  Rüyamda ölen babam,kızımın ceketini aldı bu rüyanın anlami nedir acaba yanliz bu olay babaannemin evinde oldu babannem biraz hasta acaba onunla ilgili birsey mi

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir?


  Reklam  Allah şifalar versin ve ölenlere de Allah rahmet eylesin. Bu rüya o evde önemli gelişmelerin olacağına yorumlanır. Olumlu veya olumsuz olacağını biz bilemeyiz. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ben rüyamda geçen sene vefat eden arkadaşımı gördüm. Bu arkadaşımla önceden aynı okuldaydık ama hiç konuşmuyorduk yani pek samimi değildik. Rüyamda ise çok samimiydik. Ben birşey anlatıyordum gülüyorduk

 4. arifselim
  Yönetici
  O arkadaşını yinede hatırladığına unutmadığına işaret eder. Aynı zamanda, rüyada ölmüş kişinin, rüyayı gören kişi tarafından tebessüm ederken görülmesi beri zamandan beklenen bir yerden hayırlı bir haber alınacağına tabir eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  S.A hocam ben bana kucukken bana bakicilik yapan ninemi gordum ruyamda canliydi beni ozledigini soyledi sarildik falan yanimizda benim akrabalarim vardi onlar beni maca goturmeye calisiyordu bende ninem gelmis diyordum hocam cevaplarsaniz cok memnun olurum simdiden allah razi olsun

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Onu çok özlediğin anlamına gelir. Ona çokça dua etmelisin ve kabrini de imkanın varsa ziyaret etmelisin. Nine görmek çok hayırlıdır. En doğrusunu Allah bilir. Allah senden de razı olsun.

 7. Misafir
  Merhaba,
  Ben rüyamda kayinvalidemi gördüm. Kendisi 1 sene evvel intihar ederek öldü. Rüyamda iyi görünüyordu ve eşime yani oğluna neden intihar ettiğini 10 gün sonra söyleyeceğini söylüyordu. 10 gün sonra kayinvalidemin
  senesinin dolmasına 2 gun kalmış oluyor. Bunun dışında bana esarp sordu ben de yanımda olduğunu söyledim. Bu sayıların bir anlamı var mıdır? Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu sayıların hiç anlamı yoktur. Belki sizin ona bol bol dua etmenize yorumlanır. Kabrini ziyaret edin ona dua edin. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba efendim. Benim babam 9 yıl önce vefat etti. Rüyamda onu gördüm. Beraber bir pastanede oturuyorduk. Ben daha önce bir sıkıntım ile ilgili onun giderilecegine dair bir rüya görmüştüm. Rüyamda babamla otururken o rüya aklima geldi ve babama sordum. Baba dedim. Benim iş olur mu diye sordum (Daha önceki rüyamı kastederek).
  Bana cevabı olarak olur olur dedi. Sonra uyanmışım.
  Rüyamı yorumlar misiniz. Ne anlama geliyor acaba?
  Teşekkür ederim Sayın hocam
  Selametle insallah

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba değerli kardeşim. Rüyan dünyevi işlerinin yoluna girmesi olarak tabir edilir. İnşaallah bu isteğinin gerçekleşmesine de işarettir. En doğrusunu biz değil ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  mhb. ben 17 ay önce kardeşimi kaybettim. bu süre zarfında birçok kez kardeşimi rüyamda gördüm. ben bu rüyalarda gerçekten mi kardeşimi görüyorum. yoksa özlediğim için mi? ilk gördüğüm rüyamda uzun yıllar yaşadığımız bir evdeyiz. ben yerde otuyorum. kardeşim ise kanepedeki yatağa yerleşmeye çalışıyor. yatak bembeyaz pijamalarıda. ben sana sarılabilir miyim diyorum. ne dediğini anlayamıyorum ve tekrar soruyorum. sarıl diyor. sarılıyorum başı gögsümde. ben ne yapıyor diye dikkat çekiliyorum. bakıyorum ki kokumu içine çekiyor. burda uyanıyorum. tşkler yorumunuz için.

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Allah rahmet eylesin. Genellikle sık sık görülmesi onu çok özlemekten kaynaklanır. Bu rüyaların ayrıca hayırlıdır ve inşaallah durumunun iyi ve güzel olmasına işarettir. Ona bol bol dua et ve kabrini ziyaret et. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... SonuncuSonuncu

rüyada ölmüş birini canlı görmek

rüyada ölmüş birini görmek

rüyada ölüyü diri görmek

Rüyada ölmüş birini diri görmekrüyada ölen birini görmekrüyada ölmüş birini canlı görmek islamiruyada olmus birini gormek