Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhabalar. Ben rüyamda rahmetli anneannemi gördüm. Olay şöyle;benim abim rüyamda ölüyor ama öldükten 2 gün sonra da dayımın düğünü olacak. Hazırlıklar yapılıyor. Ben bir yerde ağlıyorum hüzünlü bir söz duyunca. Son gün rahmetli anneannemle annem birşey soyup doğruyorlar. Ne soyup doğradıklarını tam olarak göremedim. Sonra anneannem beni görünce gülümsüyor ve benim okul karnemi görüyor. Takdir almışım diye beni tebrik edip alnımdan öpüyor. Bu ne anlama gelir acaba?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhabalar. Abinin öldüğünü görmen uzun ve hayırlı ömürle yorumlanır. Diğer yorumu ise sevinmeye, mutlu olacağın gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda yeni kaybettiğimiz kayinpederimi gençlik halini ve yakışıklı gördum yorumlarmisiniz

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Ölmüş olan birisini genç ve yakışıklı halde görmek hayırlıdır. İnşaallah onun durumunun da iyi ve hayırlı olmasına yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyada annem babasını görmüş ama babası 2 ay önce vefat ettiydi dedem hastalanmış ambulans gelmiş dedem demişki anneme sen benimle gel demiş abilerin gelmesin demiş annemde dedemle ambulansa binip gitmiş acaba bunu yorumlarmısınız inşallah hayırlara vesiledir .

 6. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Rüyada ölmüş babayı hasta görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda kısıtlanmasına neden olacak ve deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağı bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda. Ölmüş kaynvalidemi evine izinli gonderildigini tekrar döneceğini söyledi..hepimiz evin salonundaydik.Bu arada kaynım Almanya'ya dönmek için bavulllarini topluyordu.başı önde mahçup üzgün. Bir şekildeydi...kayinvalidem bana kaybının bizim yaptığımız masrafları ödeyip oodemedigini sordu.Sonra sırıttım birşeyler anlatacaktım ki sesler geldi..anlatamam izin vermiyorlar dedi.ve ardından dönüş zamanım geldi beni tekrar cenaze arabasına köyün dedi.ve ben bedeninin gömülü olduğunu ama ayak parmakları sadece dışarıdaydı ve parmakları toprakliydi..çok etkisinde kaldım..yorumlarsaniz. çok memnun olucam...teşekkürler.

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyan genel olarak hayırlı ve güzeldir. Bu rüya içinde bulunulan tüm olumsuz durumların, maddi yahut manevi olarak kişiyi uzun süredir sıkan konuların aydınlığa kavuşarak refaha ermesine de tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ben Azeriyim ruyamda ölmüş babaannemi gordum namazin sozlerini soyleye soyleye kapidan iceri girdi ustume yuruyordu amma sanki mutluydu yuzu guluyordu.bense korkudan bawka dualar okuyordum bunun anlami nedir

 10. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Bu rüya babaannen ve senin açından hayırla yorumlanır. Genellikle onu özlemek, hatırlamak ve unutmamak anlamındadır. Ona dua etmeye ve ruhu için iyilikler işlemeye işarettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamın aleykum rüyamda iki gün önce vefat eden dedemin eşini gördüm yani babaannem sayılır elinde büyüdüm. Allah rahmet eylesin. Rüyamda eve girdiğimi görüyorum herkes orda tüm aile vefat edenin oğlunu görüyorum yani amcamı tam başın sağolsun diyecekken yanında görüyorum babaannemi ölmediğini öğrenip sarılıyorum beni öpüyor falan. O sırada aslında ölmemiş kız kardeşlerim aslında herkese şaka yapmışlar babaannem de vefat etmemiş. Ben onlara çok kızıyorum nasıl böyle şakalar yaparsınız diye.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Allah rahmet eylesin. Bu rüya onu çok sevdiğine ve özlediğinin alametidir. Genellikle vefatından dolayı ona olan özlemden dolayı görülmektedir. Ona bol bol dua edin. Allah en doğrusunu bilendir.

Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş birini canlı görmek,  rüyada ölmüş birini görmek,  rüyada ölüyü diri görmek,  Rüyada ölmüş birini diri görmek,  rüyada ölen birini görmek,  ruyada olmus birini gormek,  rüyada ölmüş birini canlı görmek islami