+ Yorum Gönder
14. Sayfa BirinciBirinci ... 111314
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhabalar. Ben rüyamda rahmetli anneannemi gördüm. Olay şöyle;benim abim rüyamda ölüyor ama öldükten 2 gün sonra da dayımın düğünü olacak. Hazırlıklar yapılıyor. Ben bir yerde ağlıyorum hüzünlü bir söz duyunca. Son gün rahmetli anneannemle annem birşey soyup doğruyorlar. Ne soyup doğradıklarını tam olarak göremedim. Sonra anneannem beni görünce gülümsüyor ve benim okul karnemi görüyor. Takdir almışım diye beni tebrik edip alnımdan öpüyor. Bu ne anlama gelir acaba?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhabalar. Abinin öldüğünü görmen uzun ve hayırlı ömürle yorumlanır. Diğer yorumu ise sevinmeye, mutlu olacağın gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda yeni kaybettiğimiz kayinpederimi gençlik halini ve yakışıklı gördum yorumlarmisiniz

 4. Misafir
  cevap 1

 5. Misafir
  Rüyada annem babasını görmüş ama babası 2 ay önce vefat ettiydi dedem hastalanmış ambulans gelmiş dedem demişki anneme sen benimle gel demiş abilerin gelmesin demiş annemde dedemle ambulansa binip gitmiş acaba bunu yorumlarmısınız inşallah hayırlara vesiledir .

 6. Misafir
  cevap 2

 7. arifselim
  Yönetici
  cevap 1

  Allah rahmet eylesin. Ölmüş olan birisini genç ve yakışıklı halde görmek hayırlıdır. İnşaallah onun durumunun da iyi ve hayırlı olmasına yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 8. arifselim
  Yönetici
  cevap 2

  Allah rahmet eylesin. Rüyada ölmüş babayı hasta görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda kısıtlanmasına neden olacak ve deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağı bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
14. Sayfa BirinciBirinci ... 111314
rüyada ölmüş birini canlı görmek,  rüyada ölmüş birini görmek,  rüyada ölüyü diri görmek,  Rüyada ölmüş birini diri görmek,  ruyada olmus birini gormek,  yuxuda olu adami diri gormek,  rüyada ölen birini görmek