+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir

  Reklam
  Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir
  Ruyamda siyah gölge gibi bi varlik eliyle bedeniyle beni bastiriyo sıkıştırıyodu pek haraket edemiyodum bende dua okumaya basladim sonra nasi olduysa onu yere yatirip tokatladigimi gördüm çirkin biseydi korktum ama bi sekilde uyandim hatirlamiyorum. Boyle ruyalar ara ara görüyorum nedendir acaba?


  Bi de ben bu tarz uc harfli gibi ruyalarda uyaninca sola dogru 3 kere euzu ceker tükürürüm ama yine de ara ara görüyorum beni korkutuyo

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir


  Reklam  Bu tarz rüyaların pek önemli bir yorumları olmaz. Uyumadan önce abdest al ve 7 defa ayetel kürsi okuyarak uyu. Allah'ın izniyle tekrar görmeyeceksin. Günde bir sefer odanın içinde kısık bir sesle ezan okumanında çok etkisi olur.

 3. Misafir
  Ben rüyamda bir arkadasimla birlikte cami avlusu gibi bir yerdeyim. kuran okunacak bir sure yada dua adi soyleniyor o duayi bulmak icin caminin yakinindaki bir dini kitap satan bir yere giriyoruz sonra arkadasim yorgun gözukunce ne oldugunu soruyorum ve o bana sarilip tirnaklarini sırtima batirmaya calisiyor.etrafta birilerinin oldugunu hissettigini soyleyip aglamaya basliyor.camiye geri dondugumuzde bir hocadan arkadasim icin cin yada seytana karsi okunabilecek bir sure okumasini istiyorum.hocanin sureyi yanlis okudugunu fark ettigimde caminin avlusunda bulunan herkesin sen tonu degisirek üzerimize dogru yürümeye basliyorlar.ben arkadasimin ağladigi kisimda uyanmistim tekrar uykuya daldigimda da hocanin sureyi yanlis okuma kismini gordum.bu rüya hakkinda bi yorumunuz var mi acaba?

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar hakkında rüya tabircileri yorum yapmazlar. Çünkü bunlar şeytani ve anlamsız rüyalardır. Bunların şerrinden rahatsız etmesinden Allah'a sığınmak gerekir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda san ki bir cinin sırtıma dogru dokundugunu hissettim uyandıgımda hala arkamda biri duruyormuss gibiydi cok korktum hemen felak ve nas okudum. ins rüyam hayırlara vesile olur.şimdiden ilginiz için teşekür ederim

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyanın çok özel bir anlamı olmaz. Cinler tarafından korkutulmak özel bir mana ile yorumlanmaz. Bu tür rüyaları gören Allah'u tealadan hayırlısını dilemelidir. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
rüyada cin musallat olması,  rüyada üç harflilerin musallat olması,  rüyada cinlerin musallat olması,  rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek,  rüyada cin musallat olduğunu görmek,  rüyada 3 harflilerin musallat olduğunu görmek,  rüyada cinin musallat olduğunu görmek