+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir

  Reklam
  Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir
  Ben arkadaşımın evine gidiyoruz işte merdivene çıktık birden çığlık sesi geldi kapıya indim ama açmadım tam accakken birden kapi açıldı ve beni havaya kaldiriyolar ben bağırıyorum arkadaşım etrafta yok çok şüpheleniyorum böyle hileci mileci gibi degil bana yardım edin 😰

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir


  Reklam  Bu rüya çoğunlukla gören kişi için ruh halini yansıtır. Bu rüya, sürekli olarak olayları büyüttüğünü ve çoğu zaman hareketlerini, duygularını kontrol almakta güçlük çektiğini ifade eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda başka bir Evde ama o evin bana ait olduğunu bilerek yaşadığım bir evde misafirlerim geliyor bana ve bir anda yüzüm gözüm kayıyor ve çarpılıyor gibi oluyorum ama kimse bunu farketmiyor ben rahatsız oluyorum odayı değiştiriyorum ve düzeliyorum. Misafirlerime anlatıyorum gülüp evden çıkıyorlar. Sonra o odada bir gücün bunu yaptığını anlıyorum ve odaya eşyalarımı almaya girdiğimde tekrar bu oluyor ve bukez çıkamıyorum odadan, korkuyorum ama birde. Dua okuyorum ve herşey geçiyor odadan çıkıyorum diğer odaya giriyorum. Yazıcıdan çıktı almaya çalışıyorum ve yazıcı sıkışıyor çünkü diğer odayada gelmiş o güç ama dua okuyarak benden uzaklaştırma çalışıyorum. Yazıcı'nın sıkışan kağıdını çıkartıyorum ve duaları yazdırmaya başlıyorum ve bir anda uyanıyorum.. Şimdiden teşekkürler

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya günahlar işlemeye ve bu hatalara dalmaya tabir edilir. En açık işareti ise şeytanın hoşnut olacağı işleri terketmek ve tövbe ederek Allah'ın rızasını kazanmaya çalışmak manasına işaret eder. En doğrusunu lebette Allah bilir.

 5. Misafir
  S.a hocam ben bu ruyalari sıklikla görmeye başladım . Yatağımda yatıyorum uyandim sabaha karşı ve hemen tekrar uyudum ve akşam olmuş yanıma biri oturdu ama ben ona bakamiyorum sesi çok kalın belimë tutdu snra elimle eline tutdum elimi kaldırdı ve bna kalın bi sesle 'sus artık . Dedi ama ben hiç bir yerimi kibirtadamiyorum uyaanamiyorum böyle çok fazla rüyalar görmeye başladım dua okuyorum ama yine ters kötü şeyler görüyorum bna bi yardım edim lütfen. ..

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam bu rüyalara kabus rüyalar denir. Bunları görmemek için abdestli yatağa gir ve 7 sefer ayetel kürsi oku. Allah'ın izniyle artık görmeyeceksin.

 7. Misafir
  Selamün aleyküm. Önce bir gece önceki rüyamdan bahsedeyim. Rüyamda sanırım yılan suretine bürünmüş bir üç harfili anneannemi gözünden sokuyordu. Bu gece gördüğüm rüyada ise yine anneannemlerin evindeydim. Sırasıyla annemin,kardeşlerimin, teyzemin içine üç harfli giriyordu. Be besmele çekip dualar okuyordum ama annem suretine bürünmüş olan bana bunşar bir işe yaramaz bizi çıkaramazsın diyordu. Küçük kardeşimin suretindeki gelip bana sarılıp sonra tuhaf bir şekilde gülüyordu. Sonra evin içinde zemzem aramaya başladım. Bulduktan sonra teker teker üstlerine döküp dua okudum ve üç harfliler sanırım içlerinden çıktılar. En son anneannemin üzerine döktüm ama hiçbir şekilde ondaki çıkmadı. Yorumlarsanız sevinirim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Genellikle bu rüyalar yorumlanmazlar ve anlatmak bile uygun veya gerekli değildir. Bir açıdan bu rüyalar insana zarar vermek isteyen şerli kimselerin şerrinden Allah'ın izniyle kurtulmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda birkaç şifre gösteriliyor bana . Ve yine rüyamda bunu annem yorumluyor araştırıyor beni izleyen bir göz olduğunu söylüyor gizli bir hastalığım varmış zamanı gelince olecekmisim böyle söylüyor rüyada annem. Korkarak uyandım

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya çok yakın birisinden büyük bir destek alacağına ve içerisinde bulunduğun sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Hastalık ve korku ise sağlık ve güvende olacağına tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda eşimin lavaboya kalktığını gördüm dönüşte yatak odasına girmeden birden karartılar oldu sandalye hareket etmeye başladı birden bire siyah saçlı küçük kız çocukları gibi bir şeyler belirdi eşimle arama girdiler etrafımda dolaşmaya basladilar o anda Allahuekber demeye başladım dilim sanki felcliydi soyleyemiyodum zorla söyledim uyandıgimda ensem ve başımın arkası uyusmuştu elektrik çarpmış gibi.

 12. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüyalara kabus denir ve yorumlanmazlar. Bu rüyaları önemsememek gerekir. Herşeyi hakkıyla ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467810 ... SonuncuSonuncu
rüyada cin musallat olması,  rüyada üç harflilerin musallat olması,  rüyada cinlerin musallat olması,  rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek,  rüyada cin musallat olduğunu görmek,  rüyada 3 harflilerin musallat olduğunu görmek,  rüyada cinin musallat olduğunu görmek