+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ev yıkılması anlamı tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Rüyada ev yıkılması anlamı tabiri nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada ev yıkılması anlamı tabiri nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  rüyamda eski eşim evi dozerle yıkıyor. o ev bizim değil sanırım
  ama evde oğlumda var . biz oğlumla o evi yıkarken içinden kaçtık
  anlamını yazarsanız sevinirim

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu rüya size o kimseden dokunması muhtemel olan sıkıntılara yorumlanır çünkü rüya tabircileri evin yıkılmasını bela ve musibetlere yorumlamışlardır. Ama inşaallah bu sıkıntıları aşacak ve rahata kavuşacaksınız.

 3. 15
  Misafir
  Evin ortasında çukur açılmış. Yöneticiye gel tamir ettim diyorum.o adamın birini içine yaptırmış üstünü kapatıyor. Ayrıca mısır görüyorum. Taneleri irili ufaklı.

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Rüyanız sizin hayırlıdır ve çekilecek sıkıntıların üstesinden gelmeye yorumlanır. Evin içinde olan olumsuzlar hayırla tabir edilmemiştir.

 5. 17
  Misafir
  Ben ruyamda evimin oturma odasin tavanin bir kismi ve ayni hizada odanin icide cokuyordu ben korkarak cocuklari uzak tutmaya calisiyordum kocama telefon edip yardim bekliyordum

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar hayra tabir edilmez. Ama yardım istemek veya yardımın gelmesi çekilecek sıkıntıların üstesinden gelineceğine tabir edilmiştir. Gerçeği bilen sadece Allah'tır.

 7. 19
  Misafir
  Merhaba ruyamda cevremdeki binalar çürük diye devlet yıkıyor ve yenisi yapılıyor. Ama eşyalarim herseyim evde kaldı. Birde is makinasınin Evimi yiktigini gördüm. Yıkılan eve girip eşyalarımi toplamak istedim ama yapamadım. Anlamı nedir acaba..tskkler

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu tür rüyalar hayırla hayırla yorumlanmaz. Rüyanız toplum içerisinde yaşanacak musibetlere kazalara ve belalara tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 21
  Misafir
  merhaba ben abim ve eşi ile birlikte yatak odalarının köşe duvarının bir kısmının dışa çöktüğünü gördüm ve durup öyle dusunuyormusuz

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüyalar olumsuz olarak tabir edilen rüyalardandır. Çoğunlukla bu aile içerisinde meydana gelecek gikir ayrılıklarına ve üzücü haberler alacağınıza yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 23
  Misafir
  Ruyamda eski oturdugumuz evde olen babamla oturdugumuzu gordum birde annem var ev yikiliyor olen babam tekrar oluyor annemle biz kurtuluyoruz ne demek bu?

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Evin yıkılması yaşanacak sıkıntılara ve üzücü durumların habercisidir. Ölen babanızın bunları yaşamayacağı anlamına gelir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

rüyada evin yıkılması

rüyada ev yıkılması

rüyada evin yıkıldığını görmek

rüyada başkasının evinin yıkıldığını görmek

rüyada evinin yıkıldığını görmekrüyada ev yıkılması görmekrüyada evin yıkılmasını görmek