Konusunu Oylayın.: Rüyamda doktorum bana ay ömrün kaldı dedi

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyamda doktorum bana ay ömrün kaldı dedi
 1. 22.Ağustos.2011, 02:30
  1
  Misafir

  Rüyamda doktorum bana ay ömrün kaldı dedi


  Rüyamda doktorum bana ay ömrün kaldı dedi Mumsema merhaba ismim ilhan dün gündüz bir rüya gördüm bundan 2 ay öncesine kadar bir tedavi görüyordum ve sonuç karaciğer yağlanması olarak çıktı tedaviye başladım herşey çok güzel gidiyor fakat bu beni psikolojik olarak fazla etkilemedi,konunun başına gelirsem 21/08/2011 tarihinde bir rüya gördüm hatırlayabildiğimi anlatmak istiyorum TAMAMEN RÜYAMDA GÖRDÜĞÜMÜ ANLATIYORUM hastaneye gittim ve birkaç çeşit tıbbi uygulama yapıldı ultrson*röntgen vs sonrasında odada 3 kişiydik benim doktorum bayan idi ve birde erkek doktor vardı ve üçüncü kişide bendim,,,doktorum bana hiçbirşey söylemeden gidebilirsiniz dedi erkek doktorda bana bakıyordu ardından hocam sonuç nedir dedim ve ardından başını yere eğdi ve sonra suratıma bakarak 4 aylık ömrün kaldı dediğini duydum hocam ne dediğimde evet çok az ömrün kaldı kelimesi yeniden döküldü dudaklarından ve o anda feryat figan koptu doktor konuşuyordu fakat ben onu duyamıyordum sanki sağır olmuştum hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım ardından hemen sonra kalktım birde baktım gözlerim yaş dolu hangi siteye baktıysam hangi yoruma baktıysam bir türlü bulamadım ve bu benim psikolojimi etkiledi bu rüyamın yorumlanmasını çok istiyorum çünkü hala etkisi altındayım.şimdiden çok teşekkür ederim,,saygılar.


 2. 22.Ağustos.2011, 02:30
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  merhaba ismim ilhan dün gündüz bir rüya gördüm bundan 2 ay öncesine kadar bir tedavi görüyordum ve sonuç karaciğer yağlanması olarak çıktı tedaviye başladım herşey çok güzel gidiyor fakat bu beni psikolojik olarak fazla etkilemedi,konunun başına gelirsem 21/08/2011 tarihinde bir rüya gördüm hatırlayabildiğimi anlatmak istiyorum TAMAMEN RÜYAMDA GÖRDÜĞÜMÜ ANLATIYORUM hastaneye gittim ve birkaç çeşit tıbbi uygulama yapıldı ultrson*röntgen vs sonrasında odada 3 kişiydik benim doktorum bayan idi ve birde erkek doktor vardı ve üçüncü kişide bendim,,,doktorum bana hiçbirşey söylemeden gidebilirsiniz dedi erkek doktorda bana bakıyordu ardından hocam sonuç nedir dedim ve ardından başını yere eğdi ve sonra suratıma bakarak 4 aylık ömrün kaldı dediğini duydum hocam ne dediğimde evet çok az ömrün kaldı kelimesi yeniden döküldü dudaklarından ve o anda feryat figan koptu doktor konuşuyordu fakat ben onu duyamıyordum sanki sağır olmuştum hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım ardından hemen sonra kalktım birde baktım gözlerim yaş dolu hangi siteye baktıysam hangi yoruma baktıysam bir türlü bulamadım ve bu benim psikolojimi etkiledi bu rüyamın yorumlanmasını çok istiyorum çünkü hala etkisi altındayım.şimdiden çok teşekkür ederim,,saygılar.

 3. 24.Ağustos.2011, 23:00
  2
  Ensar
  لا اله ا لا ا لله

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 18.Eylül.2009
  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,814
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 19
  Bulunduğu yer: Kuzey Yarım Küre

  Cevap: Rüyamda doktorum bana ay ömrün kaldı dedi
  Ecel kapımızı ne zaman çalar bilemeyiz. Birileri bize şu kadar ömrün kaldı ya da rüyamızda ne zaman öleceğimizi görmüşsek bu ölüm anının o zaman geleceği anlamına gelmez. Allah herkese bir ömür bahşetmiştir ve bunun ne zaman sonuçlanacağını O'ndan başka kimse bilemez. Rüyamızda ölüm zamanımızı görmek bizi endişelendirmemeli. Belki de Allah bu sebeple O'na daha çok yaklaşmamızı istiyor. Ömür sürecinin her anını iyi değerlendirmeliyiz. Ölümün ne zaman geleceği hiç belli olmaz.


 4. 24.Ağustos.2011, 23:00
  2
  لا اله ا لا ا لله  Ecel kapımızı ne zaman çalar bilemeyiz. Birileri bize şu kadar ömrün kaldı ya da rüyamızda ne zaman öleceğimizi görmüşsek bu ölüm anının o zaman geleceği anlamına gelmez. Allah herkese bir ömür bahşetmiştir ve bunun ne zaman sonuçlanacağını O'ndan başka kimse bilemez. Rüyamızda ölüm zamanımızı görmek bizi endişelendirmemeli. Belki de Allah bu sebeple O'na daha çok yaklaşmamızı istiyor. Ömür sürecinin her anını iyi değerlendirmeliyiz. Ölümün ne zaman geleceği hiç belli olmaz.
+ Yorum Gönder