+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada hacca giden birini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada hacca giden birini görmek

  Reklam
  Yorum: Rüyada hacca giden birini görmek isimli konu Mumsema.com
  Ben yengecim hac kıyafetli görüp onun işinden izinsiz hacca gittiğini gördüm. Tesekurler

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu rüya gördüğün kişi için hayırlı manaya işarettir. Hacca giden kişi sağlık ve şifa bulur, sıkıntılarından kurtulur, aydınlığa kavuşur ve nihayet yüzü güler manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba,annem rüyasında eşimle beni hacca uğurladıklarını görmüş.yürüyerek gidiyormuşuz sınıra kadar annem ablam ve kız kardeşimde bizle birlikte bizi uğurlamaya gelmişler.sınıra geldiğimizde annemede bizimle gelmesini söylemişim annem gelemeyeceğini söylemiş bize yolu tarif etmiş.yorumlarınızı rica ediyoum

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Hacca gitmek için yolculuğa çıkmak çok hayırlıdır. Yürüyerek hacca gittiğini gören kimse ise bu rüyası ise onun bir çok düşüncelerinin ve hayallerinin olduğuna tabir edilir. Hatta kimsenin düşünemediği bile denilebilecek bazı hedefleri olduğuna yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Bi arkadasım beni haccın kapısında görmüş içeri girememişim ama yorumu nedir acaba

  Eltim beni haccın kapısında görmüş içeri girememişim ama yorumu nedir acaba

 6. arifselim
  Yönetici
  Hacda kabeyi ziyareti gerçekleştirmek hayırlıdır ama gerçekleştirememek ise maddi manada kayıp ve zararlara işaret eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Bana her gün dua eden tanıdığım bir ablam ikimizi hacca giderken görmüş. Herkez bize el sallıyormuş. Acaba ne anlama geliyor.

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan yeni ve hayırlı işlere başlamak anlamındadır. Ayrıca temiz ve iyi niyetlerle bir işe kalkışmak, bunun için gün saymak, heyecanlanmak ve sabırsızlanmak demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Iyı akşamlar ben rüyamda bır akrabamızı gordum hac kıyafetıyle ve evımıze gelıp bana sarılıp sana selam getırdım dıyor. Ve yüksek bır yerı gosterıp Allah'ın ısımlerı ve Peygamber efendımızın olduğu bol bol oku dıyor.ne dır bu acaba

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Bu rüya senin için ibadetlerini yapmana, tövbe etmene, kendine çeki düzen vermen gerektiğine yorumlanan hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Arkadaşım benim hacca gidip geldiğimi 3 günde hacı olduğumu onun bana sorduğunu 3 günde hacı mı olur diye sorusuna benim ben tüm farzları yaptım hacı oldum diye cevap verdiğimi söyledi..yorumlarsanız sevinirim..

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya senin için hayırlıdır ve bolluk, bereket ve kazanç elde etmeye işaret eder. Hayırlı olmasını dilediği işlerini yoluna koymaya ve maddi ve manevi kazanç elde etmek manasına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu