+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Oruçun bozulduğunu görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Oruçun bozulduğunu görmek

  Reklam
  Sual: Selamun Aleyküm

  Rüyamda oruçumun bozulduğunu gördüm yanlışlıkla ekmek yedim rüyamda sonra oruçluydum ne yaptım ben dedim anlamı nedir ?

  Bir de arkadaşlar rüyamda tabancayla vurulduğumu gördüm ama kan akmadı bununda anlamı nedir diğer sitelerde tam anlamını bulamadım sizlerin en doğru cevabı vereceği için buraya yazdım teşekkürler.

  Allah'a emanet olun... ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Aleykum selam.

  Rüyada kişinin oruçluyken yanlışlıkla yediğini görmesi çok hayırlıdır. Kazanç bereket ve helal yoldan gelecek olan rızka tabir edilir. Tabanca ile vurulmak ise eğer bu kimse bekar ise evlenmekle yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  rüyamda okuldaydık herkes oruç tutuyordu.bende bayıldığım için yani hasta olduğum için orucumu bozmuştum hocada bana yemek veriyordu.

  Ben 3 gündür orucumun bozulduğunu görüyorum

 4. Şema
  el-âsa limen âsa
  rüyada orucun bozulduğunu görmek dedikodu yapma anlamına gelir

 5. Misafir
  Merhaba bende 2 defa rüyamda oruç bozdugumu gördüm. Ama ikisinde de bir vicdan azabı cekmedim. Hatta 2. rüyamda şükür bile ettim. Oh be iyiki orucumu bozdum. Şimdi fazladan Allah rızasını kazanmak için oruç tutucam. Yoksa fazladan oruç tutamazdım diye mutlu oluyodum.

  Ama burdaki ve baska bir sitedeki yorumları okuyunca aslında iyi bie rüya görmediğimi anladım. Simdi uyumaya korkar oldum. Ya tekrar görürsem diye. Malum Allahın hakkı 3'tür derler. 3. Defa görüp gercektende bozmaktan korkar oldum...☺

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüya görmekten korkacak bir durum yoktur buna gerek de yoktur. İnsan rüyalarından sorumlu değildir. Rüyada bilerek ve isteyerek oruç bozmak Allah'a asi olacak amelleri işlemeye yorumlanır.

 7. Misafir
  merabaa ben ruyamda oruc bozuyorum bozarken ama niyetsiz oldugumu soyleyip bozuyorum ne anlama geliyor acaba tesekkur ederim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada orucu bilerek bozmak hayırla tabir edilmez ve günah işlemeye işaret eder.

 9. Misafir
  Bende rüyamda erkek arkadaşımla yemek yiyordum sonra birisi geldi oruç olduğunu bize haber verdi ama biz yemek yemeğe devam ettik . Bunun yorumu nedir acaba cevabını alırsam memnun olurum.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada orucu bilerek bozmak hayırlı değildir ve günah işlemeye işarettir. Eğer bilmeden oruç bozuluyorsa bu nasip ve hayıra işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda orucunu Bozuyorum açtım sonra ne yaptım ben diyordum cevap verirseniz sevnirim

 12. Misafir
  Rüyada Bilerek Oruç Bozmak:
  Rüya sahibinin sonradan çok pişman olacağı ve Allah’a kendisini af etmesi için el açıp, yakaracağı bir şey yapmasına işaret eder. Rüya sahibi bile bile bir günah işleyecek sonradan da bin pişman olarak, vicdan azabı çekecek ve Allah katında kendini aklamak için gece gündüz dua edecektir.

  Rüyada Oruç Bozmak:
  Rüyasında oruç bozduğunu gören kişi, hak yolundan uzaklaşacak ve kendisini kötü bir iş yaparken bulacak demektir. Hak yolunda kabul edilmeyecek ve rüya sahibinin günah işlemesine neden olacak bir şey yapmasına tabir edilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyada orucunun bozulduğunu görmek,  rüyada oruç bozmak,  rüyada orucun bozulduğunu görmek,  rüyada orucun bozulması,  ruyada oruc bozmak,  rüyada orucu bozmak,  rüyada orucunu bozduğunu görmek