+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tanımadığı bir kadınla ilişkiye girmenin şu hususta hükmünü sizlerden öğrenebilir miyim ey abiler ablalar.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada tanımadığı bir kadınla ilişkiye girmenin şu hususta hükmünü sizlerden öğrenebilir miyim ey abiler ablalar..

  Reklam
  Sual: Selamun aleyküm herkese...Ben şunu öğrenmek istiyorum mümkün ise.. ben 20 yaşındayım ve bi kız ile 4 yıldır sevgimiz aşkımız var ve aileler biliyor daha doğrusu da akrabayız..evlenmeyi düşünüyoruz tabiki Allah'tan bişey olmazsa(Cenab-I Allah(c.c) inşallah evlenmemizi nasip eyler)...

  sorum ise şu: 2 gün önce rüyamda bi kadınla yada kızla ilişkiye giriyodum ve neye işarettir anlam veremedim kardeşlerim.. bu konuyla ilgili bilgilerinizi paylaşıma sunarsanız çok memnun olurum..Allah'ım razı olsun sizlerden.. yazım biraz uzun oldu hakkınız helal etmeniz dileğimle..essalamunaleyküm.. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Rüyada tanımadığı bir kadınla ilişkiye girmenin şu hususta hükmünü sizlerden öğrenebilir miyim ey abiler ablalar.


  Reklam  Cevap:
  Selamun aleyküm herkese...Ben şunu öğrenmek istiyorum mümkün ise.. ben 20 yaşındayım ve bi kız ile 4 yıldır sevgimiz aşkımız var ve aileler biliyor daha doğrusu da akrabayız..evlenmeyi düşünüyoruz tabiki Allah'tan bişey olmazsa(Cenab-I Allah(c.c) inşallah evlenmemizi nasip eyler)...
  sorum ise şu: 2 gün önce rüyamda bi kadınla yada kızla ilişkiye giriyodum ve neye işarettir anlam veremedim kardeşlerim.. bu konuyla ilgili bilgilerinizi paylaşıma sunarsanız çok memnun olurum..Allah'ım razı olsun sizlerden.. yazım biraz uzun oldu hakkınız helal etmeniz dileğimle..essalamunaleyküm..
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.

  Rüyada yabancı biri ile ilşkinin dinen bir sakıncası yoktur/şehevi rüyaları herkes görebilir ama birinin kızı/namusu ile yıllarca ilşki içinde olmak rezalettir/günahtır.

  Unutmayınki Allah ilerde sizinde başınıza bu durumu getirmeden öldürmeyecektir.

 3. KaLPNuRu
  Devamlı Üye
  Selamunaleykum,

  rüyaniz tamamen seytanidir.. Sehvet isin icinde oldugu icin.. Rüyayi kafanizda fazla düsünmeyin..
  Eger cok ibadetli biri iseniz seytan kafanizi bu tür seylerle karistirmak icin, aklinizin sürekli o rüyadaki gibi seylere gitmesi icin bir ugrasidir..

+ Yorum Gönder