+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Ekmek görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Ekmek görmek

  Reklam
  Sual: Bismillahirrahmanirrahim

  gecen gece ruyamda ekmek gordum; buyuk yuvarlak(tas firin ekmegi diyorlar yanilmiyorsam) kenarindan pir parca koparip yedim...ustelik cok gercekci bir ruya idi hatta sabah emin olmak icin ablama dun aksam boyle bir ekmek yedik mi die sordum hayir dedi, ve ruya oldugunu onayladim, ustelik sadece o ekmegi gordugumu ve koparip yedigimi hatirliyorum baska bisi yoktu sanki o bolum sabaha kadar surdu, yani sanki onca saat bir kac saniyelik sahneyi sabaha kadar surdu yada sadece o bolumu hatirliyorum bilemem.
  internette bu ruya tabirleri ile ilgili bircok bilgi var, kimisi bereket diyor kimisi darlik, ekmek karaysa soyledir, beyazsa soyledir, temiz olarak yapilmissa anlami sudur evet ama ben onun yapilisini gormedim ki temiz mi degilmi bileyim gordugum ve hatirladigim yukarida soyledigimden ibaret acikcasi bunun yorumu hakkinda hemen hemen basimiza gelebilecek hersey var, onu biliyorum zaten ama hangisi, en azindan genel yorumu hangisi onu bilmek istiyorum. su gordugum ruyada mesela iyi mi kotumu bir isaret var? Allah'in selami uzerinize olsun. ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Ruyada Ekmek gormek


  Reklam  Cevap: Rüyada ekmek görmek, çok kısa bir zaman sonra muradınıza ereceğinize, iş yaşamında başarılı olacak, bol para ve berekete kavuşacağınıza tabir edilir. Zengin ve hayatınızdan memnun olacağınıza tabir edilir.
  Rüyada darı ekmeği görmek, biraz zorluk ve sıkıntıdan sonra refaha ulaşılacağına tabir edilir.
  Rüyada ekmeğin çöplükte görmek, ucuzluk ve bolluğa tabir edilir.
  Rüyada geniş yufka ekmek görmek, bol rızık ve uzun ömüre tabir edilir.

+ Yorum Gönder
rüyada yuvarlak ekmek görmek