+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüya tabirleri ve yorumları (rüyamda cinleri beyaz biseklde gördüm) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüya tabirleri ve yorumları (rüyamda cinleri beyaz biseklde gördüm)

  Reklam
  Sual: rüyamda cinleri beyaz biseklde gördüm.onları arkadaslarımla sureleri okuyarak kacırmaya calıasıyoruz onlar da okundukca acıyorlar ve ıclerınden bitanesını yakalıyorz yakaladıgımızda erkek oluyo ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Rüya tabirleri ve yorumları (rüyamda cinleri beyaz biseklde gördüm)


  Reklam  Cevap: Cin tabiri
  Rüyada Cin görmek (İmam Nablusi) Cin görmek, dünya işi ve gururu için hilekar bir kimse ile tabir edilir. Görülen cinin hekim, ihsan sahibi, alim ve hatip olması bundan müstesnadır. Rüyada, cin olduğunu gören kimsenin hilesi çok olur. Cinin kapısının yakınında durduğunu görse, o kimse zarara uğrar yahut üzerinde yapması lazım gelen bir nezri (adağı) olduğuna veya ona isabet edecek bir darlık ve zillete delalet eder.Birisinin evine cinlerden girip bir şeyler yaptığını gören kimsenin evine düşman veya hırsızlar girerek o kimseye bir zarar getirirler. Cine Kur''an öğrettiğini yahut cin tayfasından birisi kendisinden Kur''an dinlediğini görse, reislik ve valilik gibi makamlara nail olur. Cinle sohbet ettiğim gören kimse, yolcu ve sır sahiplerinin durumlarına muttali olan kimseye yakın olur. Cin görmek bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapıp kaçırmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bid''at yerlerine, kiliseye, dükkanlara, güzel sesle türkü veya şarkı söylemeye, zenginliğe ve çalgılara delalet eder. Cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara delalet eder.Cinlerin Müslüman ve kafirleri, onların emir ve yasakları ve hareketleri arası da tefrik edilir. Şöyle ki; eğer onlardan birisi iyilikle emretse, kötülükten nehyetse yahut hayır ile haber verse o cin Müslümandır. Bunların aksini yapan kafirdir. Cinlerden biriyle evlendiğini gören kimse itaatsiz ve fasık birisine müptela olur.

+ Yorum Gönder