+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada köpeklerin kedileri yemesinin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada köpeklerin kedileri yemesinin yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: köpekten kaçtığımı ve köpeklerin kedileri yediğini gördüm bu nedir lütfen cevap verirmisiniz ve karşımda bi domuzun durduğunu gördüm bi kızın kedi kemiğini parçaladığını gördüm bi ses ne yaparsan yap kedilere dokunma diyodu bende kedilerin vebali çok büyük inşallah ahı çıkıcak diyodum sonra kaçıyodum ? 2. 2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada köpeklerin kedileri yemesinin yorumu nedir?


  Reklam  Cevap:
  KÖPEK

  Rüyada köpek görmek günah işlemekte cesaretli, zevk ve sefaya düşkün bir kimseye işarettir. Bir kimse rüyada kendisini bir köpek ısırdığını veya tırmaladığını görse, o kimseye hissettiği acı kadar düşmanından bir zarar erişir.

  Dişi köpek, inatçı ve kötü bir aileden kadındır. Köpek yavrusu, sevimli bir çocuktur. Eğer köpek beyaz olursa, o çocuk mümindir. Siyah olursa, ailenin büyüğü olur.

  Köpek zevk ve sefaya düşkün bir kimsedir. Rüyada çoban köpeğine sahip olmak, rüya sahibinin bir mülkten elde edeceği menfaata işarettir. Ev köpeği, düşmandır.

  Köpeklerle beraber havladığını gören kimse, arzusuna erişir. Köpekleri öldürdüğünü gören kimse, düşmanına galip gelir.

  Bir kimse rüyada av köpeklerinin ava çıktıklarını görse, bu rüya bütün insanlar hakkında hayırlıdır.

  Av köpeklerinin avdan döndüklerini veya şehre girdiklerini görmek, işsizliği işarettir.

  Bir kimse kendisinin köpeğe dönüştüğünü görse, Allah (C.C) o kimseye büyük bir ilim öğretim ve kibirlenmesinden dolayı, Allah elinden ilmini alır.

  Rüyada köpek eti yediğini gören kimse, düşmanına galip gelir ve düşmanından eline mal geçer.

  Köpek bekçiye ve biat sahibi bir kimseye yorumlanır.

  Köpekler güvenlik kuvvetlerinin çocuk ve yardımcılarıdır.

  Rüyada görülen köpek, zayıf bir düşman ve cimri bir adamdır.

  Bir köpeğin ürüdüğünü gören kimse, cibiliyetsiz bir adamdan hoşlanmayacağı bir söz işitir. Köpeğin sizden kaçtığını görmek, düşmanı yenmeye yorulur.

  Köpeğin ağzından üstünüze bulaşan salya, hakkınızda çıkan sözlere üzülmektir. Siyah bir köpeğin uluması, hastalığı ifade eder.

  Köpek öldürmek, düşmanı yenmeye işarettir.

  Bir ev köpeği olduğunu ve bahçesinde veya caddede gezdirdiğini görmek, o kimsenin keyfine düşkün ve merhametli bir kişi olduğuna delalet eder. Av köpeği beslen kimse, gösterişi seven bir kişi olarak tanımlanır. Sokakta sürü halinde havlayarak giden köpekleri gören, içinde beslediği bütün isteklerine kavuşur.

  Rüy asında kendisinin birdenbire bir köpek olduğunu görmek, onun başkalarına karşı pek kibirli ve pek mağrur davrandığına işarettir. Evvelce köpek olduğu halde, birdenbire insan olduğunu görmek, tövbe ve istiğfar etmeye ve Allah'ın yasakladığı herşeyden el etek çekmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada bir köpeği keserek, onun etini yediğini gören kimse, düşmanından üstün olur, fakat eline haram mal geçer. Süs köpeği beslemek, eşiyle arasının iyi olmadığına işarettir.

  Rüyasında bir süs köpeğini kucağında taşıdığını görmek, eşine ihanet ettiğine delalet eder. Rüyasında köpek sütü içtiğini görmek, azılı bir düşmanı olduğuna ve ondan çekindiğine delalet eder. Köpeğini tasmasından tutarak, sürüklercesine çekip götürdüğünü görmek, kendisine yardım için bazı kişilerin başvuracağına işarettir.
  imam Nablusi

  Köpeklerin ısırdığını görmenin yorumu

  Bir kimse rüyada kendisini bir köpek ısırdığını veya tırmaladığını görse,
  o kimseye hissettiği acı kadar düşmanından bir zarar erişir.
  Nablusi


 3. 3
  Misafir
  Rüyada kedi yavrusunun köpek yavrusunu yediğini görmek neye işarettir

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Kedi genellikle etrafta bulunan düşmana işarettir. Köpek ise bir görüşe göre sadık olan bir dosta tabir edilir. Bundan ders almak gerektiğine ve dürüst olmaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  Rüyamda bi tane kedi geldi yanıma uzun tüylü kül renginde bi kedi , sonra biraz uzağımızda köpeğe benzer bişey belirdi lakin tamda köpek deil , kediye saldırmak istedi ben kediyi korumaya calıştım ama kedi ondan hiç kacmadı kedi duvarın üstündeydi o şey kedinin buğazından ıssırıp onu öldürdü sonra bana bakıp uzaklaştı

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın bir çok anlamı vardır. En doğrusu kişinin durumuna göre yorumlanmasıdır. Genellikle bu rüyalar düşmanlara ve çekemeyenlere tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dileyin. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 7. 7
  Misafir
  Rüyamda gece vakti yolda yürürken bir köpeğin kediyi yuttuğunu gördüm ve o esnada olduğum yerde kustum bu neye işarettir ?

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kimse için hayırlıdır. Kişiyi çekemeyen kimselerin birbirine zarar vermesine ve Allah'ın izniyle senin o kimselerin şerrinden korunmana tabir edilir. Ayrıca sonuçta bunlar sadece birer rüyadır ve yorumu olması şart değildir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder

rüyada köpeğin kediyi yemesi

rüyada köpek kediyi yemesi

rüyada köpeğin kedi yemesi

rüyada köpeğin kediyi öldürmesi

rüyada köpeğin kediyi yediğini görmek

rüyada köpeğin kediyi ısırdığını görmek

rüyada köpeğin kedi yediğini görmek