Konusunu Oylayın.: Ramazan Ayı Rüya Tabiri Rüyada Ramazan Ayı Görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Ramazan Ayı Rüya Tabiri Rüyada Ramazan Ayı Görmek
 1. 25.Haziran.2011, 10:53
  1
  Misafir

  Ramazan Ayı Rüya Tabiri Rüyada Ramazan Ayı Görmek


  Ramazan Ayı Rüya Tabiri Rüyada Ramazan Ayı Görmek Mumsema Ramazan Ayı Rüya Tabiri Rüyada Ramazan Ayı Görmek ne anlama gelmektedir rüya tabirini yapar mısınız ?


 2. 25.Haziran.2011, 10:53
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Ramazan Ayı Rüya Tabiri Rüyada Ramazan Ayı Görmek ne anlama gelmektedir rüya tabirini yapar mısınız ?

 3. 25.Haziran.2011, 19:52
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,774
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Ramazan Ayı Rüya Tabiri Rüyada Ramazan Ayı Görmek
  Bu ayda çetinlik, cimrilik ve kötülük kapıları kapanır ve görülen hayırlı rüya çabuk çıkar. Ramazanda görülen çirkin rüya sıhhatli değildir. Ramazandaki hayırlı rüyanın hükmü gecikmez, şerlisinin hükmü ise, gecikir ve tabir de edilmez. Zira bu ayda görülen şerli rüya saçma - sapan rüyadır. Bu ayda görülen rüyada kafirin durumu, mümininkmin tersidir. Kafirin bu ayda gördüğü rüya, serden başka bir şey değildir.
  Bir kimse rüyada ramazan ayını görse, bu, bereket, hayır, iyilikle emredip kötülükten nehyetmeye delalet eder. Eğer rüyayı gören ilim veya Kur'an öğreniyorsa, buna muvaffak olur. Çünkü Kuran-ı Kerim bu ayda nail oldu. Eğer rüya sahibi saralı ise, iyileşir. Zira ramazanda şeytanlar bağlanır. 4. 25.Haziran.2011, 19:52
  2
  Devamlı Üye  Bu ayda çetinlik, cimrilik ve kötülük kapıları kapanır ve görülen hayırlı rüya çabuk çıkar. Ramazanda görülen çirkin rüya sıhhatli değildir. Ramazandaki hayırlı rüyanın hükmü gecikmez, şerlisinin hükmü ise, gecikir ve tabir de edilmez. Zira bu ayda görülen şerli rüya saçma - sapan rüyadır. Bu ayda görülen rüyada kafirin durumu, mümininkmin tersidir. Kafirin bu ayda gördüğü rüya, serden başka bir şey değildir.
  Bir kimse rüyada ramazan ayını görse, bu, bereket, hayır, iyilikle emredip kötülükten nehyetmeye delalet eder. Eğer rüyayı gören ilim veya Kur'an öğreniyorsa, buna muvaffak olur. Çünkü Kuran-ı Kerim bu ayda nail oldu. Eğer rüya sahibi saralı ise, iyileşir. Zira ramazanda şeytanlar bağlanır.

+ Yorum Gönder