+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir? isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda annemle gezerken gökyüzüne bakıyoruz.bir anda bembeyaz bulutlar birbirinden ayrılıyor ve simsiyah bi gökyüzü görünüyor.ama heryer aydinlik.normalde sıcak olan hava bi anda soguyo rüzgar esiyo anneme sıkı sıkı sarılıyorum anne kıyamet koptu diyorum beni duyuyomusun diyorum duymuyo kendi kendimize bi yere gidiyoduk istemsiz.giderken Allahım kardesimi babami koru diyorum ve sonra gene içimden kıyamet kopmaz diye sevap işleyemedim.gunahlarıma tövbe edemedim ben napıcam cehenneme gidicem kesin diye icimden geciriyorum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Bu rüya günahlarının farkına varmaya ve kendine gelmesi gerektiğine işarettir. Dini inançlarını gözden geçirmeli ve daha dikkatli olmalıdır. Her zaman adaletin olduğunu ve bir gün hesapların kapanacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda 5 defa kıyamet kopuyomus gibi gördüm ikide bir görüyorum birdefasinda gökyüzünde tuhaf gezegenler gemiler geciyo gördüm ama cok korkutucu bu hatirladiğim hatirlayamadiklarimda var

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde görülen rüyalar gören kimse için Allah tarafından bir uyarıdır. Günahlarından tövbe etmeye ve ibadetlerini mutlaka yerine getirmeye tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Bismillahirrahmanirrahim.
  Rüyamda akşam vakti odamdaki yatağımda uzanıyorum. Yataktan kalkıyorum, pencereden ufka doğru kafamı çevirip baktığım anda akşam ezanının ilk kelimeleri okunuyor ve tam o sırada bir patlama sesiyle birlikte ilahi bir ses 'inlâ' diyor ve bu ses bir kez de yankılanıyor. O anda ben "Allah" diyerek yere düşüyorum. Kıyametin koptuğunu anlıyorum. Gözlerimin önünden yaşadığım 19 yıl geçiyor. Bir yandan seviniyorum " Gerçek işte, kıldığımız namazlar boşa değildi" diye. Bir yandanda üzülüyorum "Keşke daha fazla sevap işleseydim, daha fazla namaz kılsaydım" diye.
  Rüya bitiyor ve uyanıyorum.Şunu da ekliyeyim. Rüyamda yalnızca kendimin öldüğünü gördüm. Başka kimse yoktu.
  Sadece rüyanın başında bu olaylar olmadan önce annem benimle ısrarla konuşmak istiyordu ama ben işim var diyerek onu odadan yolladım. Sonrasıda yukarıda anlattığım gibi.
  Bu rüyayı hakkıyla yorumlar mısınız?

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin çok önemli iki yorumu olur. Birincisi insana bir ikaz anlamındadır bir diğer manası ise rüyayı gören kimsenin günahlarına işaret eder ve tövbe etmesi manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
rüyada kıyamet kopması,  rüyada kıyametin kopması,  rüyada kıyametin koptuğunu görmek,  rüyada kıyametin kopacağını bilmek,  rüyada kıyamet kopması nedir,  rüyada kıyamet kopmasını görmek,  rüyada kıyamet kopması görmek