+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir? isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda annemle gezerken gökyüzüne bakıyoruz.bir anda bembeyaz bulutlar birbirinden ayrılıyor ve simsiyah bi gökyüzü görünüyor.ama heryer aydinlik.normalde sıcak olan hava bi anda soguyo rüzgar esiyo anneme sıkı sıkı sarılıyorum anne kıyamet koptu diyorum beni duyuyomusun diyorum duymuyo kendi kendimize bi yere gidiyoduk istemsiz.giderken Allahım kardesimi babami koru diyorum ve sonra gene içimden kıyamet kopmaz diye sevap işleyemedim.gunahlarıma tövbe edemedim ben napıcam cehenneme gidicem kesin diye icimden geciriyorum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Bu rüya günahlarının farkına varmaya ve kendine gelmesi gerektiğine işarettir. Dini inançlarını gözden geçirmeli ve daha dikkatli olmalıdır. Her zaman adaletin olduğunu ve bir gün hesapların kapanacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
rüyada kıyamet kopması,  rüyada kıyametin kopması,  rüyada kıyametin koptuğunu görmek,  rüyada kıyametin kopacağını bilmek,  rüyada kıyamet kopması nedir,  rüyada kıyamet kopmasını görmek,  ruyada kiyamet kopmasi