+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Misafir

  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir? isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda annemle gezerken gökyüzüne bakıyoruz.bir anda bembeyaz bulutlar birbirinden ayrılıyor ve simsiyah bi gökyüzü görünüyor.ama heryer aydinlik.normalde sıcak olan hava bi anda soguyo rüzgar esiyo anneme sıkı sıkı sarılıyorum anne kıyamet koptu diyorum beni duyuyomusun diyorum duymuyo kendi kendimize bi yere gidiyoduk istemsiz.giderken Allahım kardesimi babami koru diyorum ve sonra gene içimden kıyamet kopmaz diye sevap işleyemedim.gunahlarıma tövbe edemedim ben napıcam cehenneme gidicem kesin diye icimden geciriyorum.

 2. 26
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Bu rüya günahlarının farkına varmaya ve kendine gelmesi gerektiğine işarettir. Dini inançlarını gözden geçirmeli ve daha dikkatli olmalıdır. Her zaman adaletin olduğunu ve bir gün hesapların kapanacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 27
  Misafir
  Rüyamda 5 defa kıyamet kopuyomus gibi gördüm ikide bir görüyorum birdefasinda gökyüzünde tuhaf gezegenler gemiler geciyo gördüm ama cok korkutucu bu hatirladiğim hatirlayamadiklarimda var

 4. 28
  arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde görülen rüyalar gören kimse için Allah tarafından bir uyarıdır. Günahlarından tövbe etmeye ve ibadetlerini mutlaka yerine getirmeye tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. 29
  Misafir
  Bismillahirrahmanirrahim.
  Rüyamda akşam vakti odamdaki yatağımda uzanıyorum. Yataktan kalkıyorum, pencereden ufka doğru kafamı çevirip baktığım anda akşam ezanının ilk kelimeleri okunuyor ve tam o sırada bir patlama sesiyle birlikte ilahi bir ses 'inlâ' diyor ve bu ses bir kez de yankılanıyor. O anda ben "Allah" diyerek yere düşüyorum. Kıyametin koptuğunu anlıyorum. Gözlerimin önünden yaşadığım 19 yıl geçiyor. Bir yandan seviniyorum " Gerçek işte, kıldığımız namazlar boşa değildi" diye. Bir yandanda üzülüyorum "Keşke daha fazla sevap işleseydim, daha fazla namaz kılsaydım" diye.
  Rüya bitiyor ve uyanıyorum.Şunu da ekliyeyim. Rüyamda yalnızca kendimin öldüğünü gördüm. Başka kimse yoktu.
  Sadece rüyanın başında bu olaylar olmadan önce annem benimle ısrarla konuşmak istiyordu ama ben işim var diyerek onu odadan yolladım. Sonrasıda yukarıda anlattığım gibi.
  Bu rüyayı hakkıyla yorumlar mısınız?

 6. 30
  arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Rüyada kıyametin koptuğunu görmenin çok önemli iki yorumu olur. Birincisi insana bir ikaz anlamındadır bir diğer manası ise rüyayı gören kimsenin günahlarına işaret eder ve tövbe etmesi manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. 31
  Misafir
  Rüyada gökyüzüne bakiyorum daha sonra dünyanin dunya gibi sma daha buyuk bir gezegen tarafindan yutuldugunu goruyorum. Once gunes isigi cok fazlslasiyor kisa bi sureligine sonra yagmur bulutu geliyor ve hava hafif karariyor. Kiyamet gelcegini snliyorum gkt daha baya zmn varmis. Aileme hep beraber bir odada oturmaliyiz diyorum. Markete iniyorum bi seyler aliyorum erzsk olarak. Param yetmeyince alma demiyor fkt hak gecmemesi icin paketi azaltiyorum. Bir temiz 20 tl kagit vermisim bir de cebimden ustu yazili bir 5 tl cikiyor hhhafif eski onu veriyorum. Bu arada market sahibi ailecek konusmadigimiz fakat arada dusmanlik bulunmayan 65 yaslarinda bir kadin tanidigimiz. Eski oturduğumuz binadan...

 8. 32
  arifselim
  Yönetici
  Kıyamet ve benzeri rüyalar hemen hemen aynı şekilde tabir edilirler. Kıyamet demek, insanın günahları olmasına ve mutlaka tövbe istiğfar etmesi gerektiğine alamettir. Artık kişi kendi durumuna göre bu rüyadan bir ders çıkarmalıdır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 33
  Misafir
  rüyamda kıyameti gördüm...rüyada ateş üstümüze yagıyor ama biz hiç acıyı filan hisetmiyoruz sadece sıcaglıgı hisediyoruz kıyamet koptuktan sonra aynı bizim eve benzeyen hata bizim evden daha güzel bi ev gidiyor yaşadıgımızı gördüm bu ne anlama gelir efendim

 10. 34
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bir çok anlamlara işaret eder. En doğru yorum kişiye özel olacak olan yorumdur. Gören kişi için bu rüya sahibinin bazı şeylerin farkına varması için bir uyarı olarak kabul edilir. Bir ders alarak kendisine çeki düzen vermesine yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. 35
  Misafir
  Rüyamda kıyamet koptuğunu görüyorumm. Gökyüzü alev topu gibi kıpkırmızı oluyor ve bir sallanti hissediyorum. 3 kardesim var. 2 tanesine sarılıyorum korkuyoruz. Ve bi akrabamizin mezarını goruyorum o sirada. Acaba yorumu nedir

 12. 36
  arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde kıyamet ve benzeri korku veren rüyalar gören kimse için günahlarından tövbe etmesi ve ibadetlerini işlemesi için bir uyarı gibi kabul edilmelidir. İnsan bu rüyalardan olumlu dersler alabilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23

rüyada kıyamet kopması

rüyada kıyametin kopması

rüyada kıyametin koptuğunu görmek

rüyada kıyametin kopacağını bilmekrüyada kıyamet kopmasını görmekrüyada kıyamet kopması nedirruyada kiyamet kopmasi