+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Hergece Rüyada Cinsi Münasebet. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. lostsoul99
  Üye

  Hergece Rüyada Cinsi Münasebet.

  Reklam
  Sual: Arkadaşlar hergece rüyada birisiyle cinsi münasebete girdiğimi görüyorum ve bu durum beni tedirgin ediyor. Normal hayatımda o tür işlere ilgim yoktur. Yani cinselliği hiç düşünmeyen biriyim fakat her gece rüyada böyle birşey görmem beni çok korkutuyorç Acaba hayatımda yanlış yaptığım birşeyler mi var?

  Bir kaç arkadaşıma sordum, bunlar sana Allah (c.c) bir hediyesidir gibisinden yorumlar yaptı. O içimizde ki enerjiyi dışarıya bu şekilde atıp. Günlük yaşamda haramdan korunmam için olduğundan bahsetti arakadaşlar. Bu ne kadar doğru? ? 2. Altundal
  Devamlı Üye

  Cevap: Hergece Rüyada Cinsi Münasebet.


  Reklam  Cevap:
  Arkadaşlar hergece rüyada birisiyle cinsi münasebete girdiğimi görüyorum ve bu durum beni tedirgin ediyor. Normal hayatımda o tür işlere ilgim yoktur. Yani cinselliği hiç düşünmeyen biriyim fakat her gece rüyada böyle birşey görmem beni çok korkutuyorç Acaba hayatımda yanlış yaptığım birşeyler mi var?
  Hergece Rüyada Cinsi Münasebet.
  Bir kaç arkadaşıma sordum, bunlar sana Allah (c.c) bir hediyesidir gibisinden yorumlar yaptı. O içimizde ki enerjiyi dışarıya bu şekilde atıp. Günlük yaşamda haramdan korunmam için olduğundan bahsetti arakadaşlar. Bu ne kadar doğru?
  Arkadaşlar doğru söylemiş ama hergece olması insanı sıkar.
  Tek çaresi az yemek veya evliliktir.

+ Yorum Gönder