Konusunu Oylayın.: Rüyada arapça yazılar görmek ne anlama gelir?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi
Rüyada arapça yazılar görmek ne anlama gelir?
 1. 23.Mayıs.2011, 09:00
  1
  Misafir

  Rüyada arapça yazılar görmek ne anlama gelir?


  Rüyada arapça yazılar görmek ne anlama gelir? Mumsema Rüyada arapça yazılar görmek ne anlama gelir? Bir kişi rüyasında arapça yazılar görmesi ne anlama gelmektedir ?


 2. 23.Mayıs.2011, 09:00
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyada arapça yazılar görmek ne anlama gelir? Bir kişi rüyasında arapça yazılar görmesi ne anlama gelmektedir ?

 3. 23.Mayıs.2011, 10:28
  2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Ocak.2007
  Üye No: 5
  Mesaj Sayısı: 17,609
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 227
  Bulunduğu yer: the silent deserts in my soul

  Cevap: Rüyada arapça yazılar görmek ne anlama gelir?
  Bir dilin harflerinin, hangi dilden olursa olsun, belli bir dizi içinde sıralandığını görmek dağınık işlerin bir düzene girmesine, Harfleri sıra takip etmeksizin yahut dağınık görmek düzensizliğe, Kur'an harflerini bir yerde görmek ilim ve hikmet sahibi olmaya, Harfleri bir kağıda yazmak bir şey gizlemeye ya da okumaya, Anlamlı kelimeler oluşturacak şekilde harfleri bir araya getirerek yazmak sağ elle olursa mirasa kavuşmaya, sol elle olursa birine hile yapmaya delalet eder.


 4. 23.Mayıs.2011, 10:28
  2
  Silent and lonely rains  Bir dilin harflerinin, hangi dilden olursa olsun, belli bir dizi içinde sıralandığını görmek dağınık işlerin bir düzene girmesine, Harfleri sıra takip etmeksizin yahut dağınık görmek düzensizliğe, Kur'an harflerini bir yerde görmek ilim ve hikmet sahibi olmaya, Harfleri bir kağıda yazmak bir şey gizlemeye ya da okumaya, Anlamlı kelimeler oluşturacak şekilde harfleri bir araya getirerek yazmak sağ elle olursa mirasa kavuşmaya, sol elle olursa birine hile yapmaya delalet eder.
+ Yorum Gönder