+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: bir hafta önce söz arifesindeyken benden ayrılan bir sevgilim var
  ben bu gece rüyamda kardeşimle birlikte ulu kocaman ağaçların bulunduğu yemyeşil bir ormanda çalışıyorum muhtemelen odun topluyorduk o sırada bana bir kızımın olduğunu söylediler ben çok sevindim çok mutlu oldum sonra bebeği kucağıma aldım ve bana bakarak gülüyordu beni bir kızım oldu hemde annesi nazlı (benden ayrılan sevgilim) herkes görsün diye mutluluktan bağırıyordum ? 2. 2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?


  Reklam  Cevap:
  KIZ ÇOCUĞU  Rüyada kız çocuğu görmek bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan şeylere işarettir.

  Rüyada henüz meme emen kız çocuğu görmek, övülmeye değer ve kendisinden iyilik ümid edilen hayırlı bir şeye yorumlanır.

  Bir kimse rüyada bir yere bırakılmış kız çocuğunu kaldırsa veya yüklenip götürse ya da kendisinin bir kız çocuğu doğsa ve rüyayı gören de hapis veya mahsur bulunsa yahut düşmanlıktan dolayı hukukuna tecavüz edilmiş ya da borçlu veya fakir ise, bütün bunlardan kurtulur. Yahut küçük bir çocukla müjdelenerek üzüntüsü gider. Bunlardan hiçbiri onda yoksa, üzüntü ve kedere yorumlanır.

  Hasta olan bir kadın yahut bir adam, kız çocuğu doğurduğunu görse, onların hastalıktan kurtulacaklarına işarettir.

  Küçük kız çocuğu, onu gören kimse için dünyalığa yorulur. Kız çocuğu, sanata ve ona sahip olan kimse için de, dünyanın kendisine yönelmesine işarettir.

  Bir kimsenin rüyada bir kız çocuğunu arkasına alıp götürmesi oğlan çocuğunu götürmesinden hayırlıdır.

  Karısının kız çocuk doğurduğunu görmek, murada ermeye, hayır ve menfaat elde etmeye işarettir.

  Bir kız çocuğunun size güldüğünü görmek, herkes tarafından iltifat ve itibar görmeye işarettir.

  Kız çocuğunun kundakta iken konuştuğunu görmek, işlerinizde herkesi kıskandıracak derecede ilerlemeler olmasına yorulur.

  Kız çocuğunun hasta olduğunu görmek, kazançtaki tehlikeyi; öldüğünü görmek ise

  kazancın son bulmasını ifade eder.
  İmam NABLUSİ

 3. 3
  Misafir
  Ruyada esimle beraber doktora gidiyorum ultrasonda bi kizimin olacagi soyleniyo ve esim iki aylik hamile suan bu nedemek acaba

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın bir çok yorumu olsa da en çok kabul edileni bu rüyayı gören kimsenin evlat sahibi olmasına tabir edilir. Kız çocuğu çok hayırlı rüyalardandır.

 5. 5
  Misafir
  Rüyamda hoşlandığım adam dan kızım olmuş kizimizin elinden tutmuştu ailecek geziyorduk. not: hoşlandığım adam ondan hoşlandığımi bilmiyor ama onun da bana sanki ilgisi var. Yorumlarınızı çok sevinirim.

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Rüyanız istediğinize ulaşacağınıza tabir edilir. O adam hakkında olsun veya olmasın bazı istediklerinizin gerçekleşeceği şeklinde tabir edilir.

 7. 7
  Misafir
  1 - Bende nişanlıyım Dün rüyamda bi kızım olduğunu gördum adini Koyuyodum .

  2 - Ben nişanlıyım ve rüyada bir kız çocuğumun olduğunu görüyorum kızım bana anne deyip sesleniyor

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyalar hayırlı ve güzel rüyalardandır. Gerçek hayatta isteklere kavuşmaya istediklerinizin olmasına yorumlanır. Kız evladı rüyada genellikle hayırlara ve dileklerin kabulüne tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 9
  Misafir
  Bende 18 yaşındayım rüyamda kızım olduğunu görüyorum ama doğurduğumu görmüyorum sonra kızım daha 3-4 günlük bebekken telefonla arkadaşımla konuşurken yanımdan hızlı adımlarla Yürürken altında bez elinde biberon görüyorum ve hemen Büyüdü bu kadar büyümesi normal mi diye soruyorum lütfen yorumlar mısınız ???

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Rüyanız hayırla tabir edilir. Çok istediğiniz bazı şeylerin gerçekleşeceğine eğer var ise hedeflerinize rahat bir şekilde ulaşacağınız manasında tabir edilir. En doğrusunu her zaman Allah bilir.

 11. 11
  Misafir
  Rüyamda dünyalar tatlısı kızım olduğunu görüyorum daha yeni doğmuş ve onu bir yere yatiriyorum çocuk gözumun önünde saniyeler içerisinde 9 aylık bebek gibi büyüdü emekleyen başladı ve ben onu emzirip uyuttum... Yorumunuz için şimdiden tesekkur ederim

 12. 12
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum hanım kardeşim. Rüyanız çok hayırlı bir rüyadır. Güzel ve mutlu bir hayata işaret eder. Ayrıca bu rüyanın anlamı, takdir görmektir ve iyilik davranış nedeniyle takdir edileceğiniz manalara yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu

rüyada kızım olduğunu görmek

ruyada kizinin oldugunu gormek

rüyada kızının olması

rüyamda kızım olduğunu gördümrüyada kızının olduğunu görmekrüyamda kızım olduruyada kizinin oldugunu gordum