+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  Misafir

  Yorum: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Rüyamda yatagım da cıplak kız cocugu gördüm anlami nedir acama ( eşimle cocuk istiyoruz belki o mani oldu bana )

 2. 38
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?


  Reklam  Bu rüya bilinçaltına yerleşen bir durum olabilir. Ayrıca bu çok hayırlı bir rüyadır ve helal ve hayırlı rızka, ferahlığa, huzura, afiyete ve güzelliklere işaret eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. 39
  Misafir
  Rüyamda bir kızım olduğunu görüyorm bn 1,5yıldır evliyim çocuğm yok rüyamda gördüğüm kız çıcugu yuruyo ve bn de onun arkasında yürüyorm anlamı nedir şimdidn teşekkürlr

 4. 40
  arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır ve güzelliklere alamet eder. Bu rüya evliler içinse bebek müjdesidir. Bu rüyayı gören kişi hayallerine ve isteklerine, hemen olmasa bile zaman içerisinde kavuşur. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 41
  Misafir
  Rüyamda bir kızım oldu çok zor doğurdu ama çok güzeldi ve uyandığımda gözümün önünden gitmiyo kokusu halen duruyordu ve özlem duyuyorum kalktığımda gerçekten dogum yapmış gibi ağrım vardı

 6. 42
  arifselim
  Yönetici
  Bekarlar için dileklerinin kabul olması ile evlenmelerine ve evliler için ise maddi manada hedeflerine ulaşarak istediklerini elde etmek manasındadır. Genel olarak çok hayırlı ve çok bereket dolu bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 7. 43
  Misafir
  Selam rüyamda eski sozlumden bir kızım olmuştu bekar şekilde ve eve getirip kucağıma verdiler çok güzel bir bebekti cok seviniyorum bana gülüyordu acayip gerçekçi bir rüyaydi annesini hiç görmedim sadece bahsi geçiyordu ondan olduğu ne anlama geliyor acaba

 8. 44
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu şekilde bir kızı olduğunu gören kişi çok büyük hayallere sahip olması manasındadır. Ayrıca iş ve maddi hayatında büyük işler yapması için bir yakınından önemli bir destek almasına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 45
  Misafir
  Merhaba,
  Rüyamda 5 tane yetiskin çok güzel kizlarim olduğunu gördüm. Evlendiriyordum onlari. Kirmizi kurdaleler vardi bide tepsi üstünde de yüzükler. Ben kendim 21 yaşında ve bekarim
  Bu rüyami yorumliya bilirseniz çok sevinirim
  Teşekkür ederim

 10. 46
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu güzel bir rüyadır hem evliler hemde bekarlar için hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına işaret eder. Elbette herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. 47
  Misafir
  Rüyamda bir kızım olduğunu gordum.1 yaşında sanırım çok sevimli bir kız .konuşmayı da biliyor.anneme ,anneanne benim dedem nerde deyip benim babamı soruyor bunun yorumu nedir

 12. 48
  arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?
  Allah rüyanı mübarek eylesin. Aslında en doğru yorum kişiye göre yapılan yorumdur. Bu rüya çok hayırlıdır. Bekarlar için evliliğe, evliler için dileklerinin gerçekleşmesine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu

rüyada kızım olduğunu görmek

ruyada kizinin oldugunu gormek

rüyada kızının olması

rüyamda kızım olduğunu gördümrüyada kızının olduğunu görmekrüyamda kızım olduruyada kizinin oldugunu gordum