+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? isimli konu Mumsema.com
  Ben rüyamda bir kızım olduğunu gördüm ve 2 ya 3 aylikti benimle gülüyordu

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?


  Reklam  Eğer evli birisi isen bu erkek çocuğunun olması manasında yorumlanır. Bekar ise evliliğe veya nasibin açık olmasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  1 yıldır evliyim çocuk istiyoruz ama olmuyor dün gece rüyamda uzun lüle saçlı 2 3 yaşlarında kızım olduğunu gördüm neye işaret acaba yorumlar misiniz?

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır ve sevineceğin gelişmelere işarettir. Ayrıca bir amaca erişmek ve hedefe varmak şans ve kısmet konularında da güzel gelişmeler yaşanacağına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Hocam ben nişanlıyım rüyamda bi kız bebeğimin olduğunu gördüm onu emziriyorum seviyordum bakıyordum ben daha bekarım benim çocuğum nasıl olur kendime söylüyordum rüyamı yorumlarmısınız hocam

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya rüyalar içerisinde bir kızın görebileceği en güzel, en müjdeli ve en hayırlı rüyalardandır. Her türlü sevince ulaşmaya, mutlu olmaya ve hayırlı bir evlilik yapmaya delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Sevdiğim kişiden çok güzel bir kızım odu ve emdiryordum kızım emerken bana gülüyordü

 8. arifselim
  Yönetici
  Bekar bir kızın güzel kızının olduğunu görmesi, evliliğe, kısmetinin açık olmasına ve güzel bir geleceğe işaret eder. Rüyasında çocuğu olduğunu ve ona süt emzirdiğini gören kişi ise çok yakın zamanda büyük bir mutluluk yaşar. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyamda bi kiz cocugu dogurdum. Emzirdim. Ama diyorum ki ben bu cocugu alip goturemem deyip bi kadina birakiyorum. Gidiyorum dondugumde cocuk 3 aylik olmus buyumus . Kilolu iri yari bi bebek olmus gel diyorun cagiriyorum kadina sariliuo gelmek istemiyo . Aldin kucagima emzirdim. Aglayarak geri verdim gittim .

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bir çok güzel anlamı içinde barındırır. Rekabette olduğunuz bir konuda kazanmaya, kısmetin açık olmasına, bir işte başarılı olmaya ve uzun süredir olmasını dilediğin bir şeyin gerçek olması olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Ruyada kuzim øzlmus gibi oluyor benim kendi yatak odamda yerde eski cocukluk haliyle cıplak olarak yüz ustu yatıyor bende onun yanında 4 5 tane ayrı oyuncak ölü cocuk yapıyorum yanına bebeklerın ıclerını dolduruyorum onunla beraber gömmek ıcın ama ben hıc aglamıyorum, ve artık bır daha kızımın olmayacagını ertesı gun herkezın duyacagını düşünüyorum hayırlaravesıle olsun acaba nedır

 12. arifselim
  Yönetici
  Aslında bu tür rüyalar kişinin durumuna göre tabir edilmelidir. Bu rüya genel anlamda ise içinizde yanan bir ateşin hala dinmediğini, size karşı haksızlık yapan kişileri mahcup duruma düşürecek fırsatlar bulacağınızı da tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
rüyada kızım olduğunu görmek,  ruyada kizinin oldugunu gormek,  rüyada kızının olması,  rüyamda kızım olduğunu gördüm,  rüyada kızının olduğunu görmek,  rüyamda kızım oldu,  ruyada kizinin oldugunu gordum