+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm kucağima aldm ismini de koyup kimliğini çıkartmışiz bu neye delalet eder... Tşk ederm şimdiden.

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?


  Reklam  Genelde hayırlı anlamlara yorumlanır. Evlenmemiş bir genç kızın bu rüyayı görmesi ise kısmetlerinin bir anda artış göstermesine, özellikle erken yaşlarda yapılacak bir evliliğe ya da akraba evliliğine de alamet eder. Evliler içinse hayırlı maddi kapıların açılmasına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Rüyamda küçük kundakta bir kız çocuğumun daha olduğu ve büyük kizimdan onu korumasını istiyorum ve çok seviniyorum

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya sizin için huzur ve başarı anlamında yorumlanır. Uzun süredir olmasını istediğiniz bir şeyin olmasına ve mutlu olmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Rüyamda benim bir kızım olmuş ama Nasıl olduğunu hatırlayamıyorum. Sanki benimmiş ama bende değilmiş gibi. Sonra bana verilmiş. Bebeği çok az görüyorum. Evim misafir doluymuş. Ama onlarla otururken bile kızımın var olduğunu hatırlayarak içim içime sığmıyordu. Yorumlayabilir misiniz.

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Rüyanız sizin için eğer evliyseniz tam tersi olarak yani erkek bebekle tabir edilir. ayırca bol rızık kazanç ve huzur manasına da tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  16 yaşındayım. Rüyamda kızım olduğunu görüyorum. Doğurduğumu görmüyorum ama. Ailemden bazi kisiler yanimda. Kucagima veriyorlar. Bakıyorum, cok guzel uyuyor. Kiz mi diyorum evet diyorlar. Bu ruya ne anlama gelmektedir.

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bekar birisinin kızının olduğunu görmesi kısmete ve nasiplerinin güzel olacağına işaret eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. 21
  Misafir
  Rüyamda kadın doğum servisi önünde beklerken içeriden benimle alakası olmadığını düşündüğüm birileri kucağıma bir kız çocuğu veriyorlar ve bu senin kızın diyorlar. İmkansız, ben evli falan değilim hem ne ara oldu diye şaşırıyorum. Dönüp kucağımdaki bebeğe bakıyorum, tatlı da bir şey Allah Allah diyorum. Sonra karşıdan kızın annesi diye arkadaşlıktan başka hiçbir ilişkim ve düşüncem olmayan bir arkadaşımı getiriyorlar kızı benden alıp bir de bunun kucağına veriyorlar işte o an ben şok, ben şaşkın, öylece kalakalıyorum.

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Bekar birisinin bir kız çocuğunu görmesi nasibinin çıkmasına ve kısmetinin açık olmasına yorumlanır. Evli birisinin görmesi ise erkek çocuğu olmasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 23
  Misafir
  Merhaba 15 haftalık hamile yim ve hamile olduğumu öğrendiğim den beri bir oğlum var bununda kız olması için hep dua ediyorum ve rüyamda bir kızım olduğunu ve onu emzirdig imi fakat naparsam yapiyim ağzını açıp emmiyod u biberonla sütümü veriyorum ne anlama geliyor acaba bu arada yarın cinsiyetini öğrenmek için doktora gidicem

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Evli bir kadının rüyasında erkek görmesi kız evladının ve kız görmesi de erkek evladının olmasına yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

rüyada kızım olduğunu görmek

ruyada kizinin oldugunu gormek

rüyada kızının olması

rüyamda kızım olduğunu gördümrüyada kızının olduğunu görmekrüyamda kızım olduruyada kizinin oldugunu gordum