+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada çamaşır yıkamanın tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada çamaşır yıkamanın tabiri nedir?

  Reklam
  Sual: rüyamda oglum cezaevinden çıkmış bana sevdigim yemekten yap diyordu bende a oglum sen nasil geldin diyorum ane ben çıktım diyor bende ona yemek yapıyordum 2ci rüyada ben habire çamaşır yıkıyordum vede bayagı kalabalık insanlar görüyorum cevaplarını ögrenmek istiyorum size şimdiden tşk ederim ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada çamaşır yıkamanın tabiri nedir?


  Reklam  Cevap: Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara, Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iiş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.
  Rüyada çamasir yikadiginizi görmek, büyük bir üzüntü içinde oldugunuza ve bundan kurtulmaya çalistiginiza isarettir. Renkli çamasirlar büyük kederlere ve sikintilara, beyaz çamasirlar ise hafif kirginlik ve üzüntüye delalet eder. Çamasir astiginizi görmek, basinizda dolasan bir beladan kurtuldugunuza ve selamete eristiginize delalet eder.
  Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara, Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iiş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.

+ Yorum Gönder