+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
  1. Misafir

    Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?

    Reklam
    Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?
    Merhaba, rüyamda kulübe bir yerde yatakta bir görünüp bir kaybolan görüntüler gördüm arada eller gözüküp sarmal seklinde dolanıyordu örtü altında bunlar ne diye düsünürken cin biriyle birlikte oluyor dendi daha sonra onun ben oldugu hissini yasadım sonra evimizde koltukta oturdugumu görüyorum ailem de karsi koltuktan bana bakiyor bir bana bir arkama bakiyorlar ben arkama bir dönüyorum insan kılığında cin ailesi orada ve ben annemlere her şey normalmiş gibi onlar cin diyorum tanıştırıyorum yaşlı kısa boylu ve çirkin bir adam olarak hatırlıyorum şu an gördüğüm cini biz evin penceresi önünde konuşmaya başlıyoruz cinlerle konu sirkeye geliyo ben sirkeyle silerim gibi bir sey soyluyorum sirke olmaz sirke kullanma diye tepki veriyor cinlerden biri bu kadar hatırlıyorum ama hic korkmuyorum normal uyanıyorum. Nedir bunun yorumu acaba?

  2. arifselim
    Yönetici

    Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?


    Reklam    Merhaba. Bu tür içerisinde cinlerin olduğu karmaşık ve iç içe giren anlamlarla dolu olan rüyaların yorum olarak bir değerleri olmaz ve yorumlanmazlar. Allah'a havale ederek ondan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu ancak Allah bilir.

  3. Misafir
    Rüyamda bir sınıftaydık erkek arkadaşımla ben sınıfın baş otyraklarında otururken arkada en yakın arkadaşımızla bi kiz oturuyordu. Kız kızıl saçlı güzeldi. Sınıfa bi tanımadıgımız öğretmen gelip aramızda üc harfli var diyip ben ders vermem diyor. Ve bende aramaya koyuluyorum. Bu kim derken kızıl saçlı kız oluyor.arabaya binip gidiyorum eve. Evin kapılarını kitliyorum kız girmesin diye sonra birden pencereyi zorlayarak giriyor ve ben bunu erkek arkadaşimla kara bir kutuya koyuyorum snra bu kutu küçülüyor ve ben bu kutuyu gömmeye çalışıyorum

  4. arifselim
    Yönetici
    Değerli kardeşim. Yukarıdaki yorumların bir çoğunda izah ettiğimiz gibi bu tür rüyaların büyük çoğunluğunun özel bir yorumu olmaz. Çok az istisnalar olabilir. Bu tür rüyaları Allah'a havale etmek en doğru olanıdır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

  5. Misafir
    Selamınaleyküm.. Yeni uyandım ve sıcağı sıcağına yazayım dedim.. Rüyam gayet normal başlıyor, koridora bir çıkıyorum abim elinde fenerle aynada kendine bakıyor, sonra bana bir dönüyor gözler simsiyah.. Sonra ben dua okumaya hazırlanıyorum tamam tamam okuma diyor. Gözlüğünü bana fırlatıyor ve ortadan kayboluyor.. Ben yere bi bakıyorum benim gözlüğüm abimşn gözlüğü falan hep yerde bir şey daha var ama tam olarak hatırlamıyorum belki tabir ile alakalı olur diye diyorum.. Üç tane birşey vardı yerde ondan eminim...

  6. arifselim
    Yönetici
    Aleykum selam. Bu rüyalara kabus rüyalar denir. Rüyada insanı korkutan ürküten ve cinlerle ilgili olan benzeri şeylerin olduğu rüyaların yorum açısından bir değerleri ve yorumları olmaz. Allah'tan hayırlısını dilemelisin.

  7. Misafir
    iyi geceler ben rüyamda kabus görüyodum uyandığımda baş ucumdaki ışığı yakıyodum ama ışık yanmıyodu babamı aramak için telefonu alıyodum telefonum karmakarışıktı babamı arayamıyodum odadan çıkmaya çalışıyodum odada masa varmış masa kapısının arkasına çekilmişti çekip halamın yanına gidiyodum ama konuşamıyodum o da rüyaymış ve defalarca bu şekilde uyanıp ışığı açamayıp babamı arayamamayı yaşadım bi seferinde odadaki koltuk kaybolmuştu defalarca tekrar ettikten sonra uyandım ne anlama gelmektedir

  8. arifselim
    Yönetici
    Hayırlı günler kardeşim. Bu şekilde görülen kabus rüyalar için en açık yorum, bazı durumlarda başarısızlıklar yaşıyor olmana ama Allah'ın izniyle ardından ferahlığa kavuşmaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

  9. Misafir
    Merabalar dün gece babaannemi başka bir kılıkta ama içinde cin var olarak gördüm bana kitap okumak istediğini söyledi ve benim seçmemi beklemeden kendisi bi kitap seçti okumaya başladı kitapta bi adamın bi kızın etlerini kıyma gibi çektiği yaziyodu ben okumasini istemedigimi söyleyip kitabi elinden aldim. içeriye gidip gelicegini söyledi geldiginde oda karanlik oldugu için elime telefonu alip yüzüne ışık tuttum korkunç bi sureti vardi.
    Uyandim sonra erken oldugu için tekrar uyudum bu sefer rüyada uyandim yağmurlu ama güneşli bi hava vardi rüya devam ediyodu oturma odasinda annem ve babaannem oturuyodu olanlari anlattim annem sacmalama hayal görmüşsün dedi babaannem hicbisey olmamis gibi davraniyodu annem sen cinlerden artik korkmuyosun demi diye sordu hayir dedim babaanneme dönüp namazini kıl vaktin geciyo dedim o da zaten gectigini sonra kilicagini söyledi ben tv yi acarken annem mutfaga gitti babaannem tv ye dogru yaklasti ve kayboldu ciglik attim anneme kostum gülmeye basladi bi anda boynu tersine döndü odama koşup telefonda birini aramaya calistim ama telefon acilmadi.
    Özür dilerim biraz uzun oldu yorumlarsanız sevinirim.

  10. arifselim
    Yönetici
    Merhabalar kardeşim. Maalesef bu tür rüyaların bir yorumu yoktur. İçinde bu şekilde cinlerin görüldüğü veya birisinin içine girdiği görüldüğü, insanı endişelendiren ve ürküten bu tarz şeyleri yorumlamıyoruz. Allah'tan hayırlısını dile. En doğrusunu Allah bilir.

  11. Misafir
    Bugün Rüyamda beni çok korkuttular.
    Ayakları ters insanlar gördüm. Birinin gözleri kırmızıydı bana bakıyordu.
    İnsan kılığında bir şeytan da üzerime geliyordu euzu besmele çekerek engelledim onu.

  12. arifselim
    Yönetici
    Bu tür kabus rüya gören kimseler bunları anlatmaya ve hatta düşünmeye bile gerek yoktur. Çünkü bu rüyalar yorumlanmazlar. Allah'a havale ederek hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
rüyada insan kılığında cin görmek,  rüyada insan şeklinde cin görmek ,  rüyada insan suretinde cin görmek,  rüyada insan kılığına girmiş cin görmek,  rüyada cin insan kılığında görmek,  ruyada insan kiliginda cin gormek,  rüyada bir insanı cin olarak görmek