+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?
  Rüyamda bir bayanın bana aşırı ilgisi olduğunu ve de benimle cina etme isteği içerisinde olduğunu gördüm.ilginçtir ki bir erkek olarak bunu reddettim ve de uzak durmaya çalıştım.beni cırmaladı.sonrasında cin olduğunu deşifre ederek benim üzerimde ısrarcı olmaya başladı.ellerinden bağlayarak bir halı üzerine yatırdık evdeki diğer insanlarla beraber.ben onun içindeki cini gerek ayet okuyarak gerekse başına vurarak çıkarmaya çalıştım.sonrasında uyandım.lütfen bilgisi olan bana bu rüyayı yorumlasın.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Bu tür rüyalar günahlar işlemeye veya haramlara yönelmeye işarettir. Bu sana atacağın adımlara dikkat ederek atman gerektiğine dair bir uyarıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda once annemle telefonda konustum eve gec gelcegini soyledi sonra arkami dondum annem ordaydi ama annem gibi davranmiyoru bi ara iki tane oldular sonra biri beni bogazimdan tuttu havaya kaldirdi agzima bicak sokmaya calisti soktuda ama bicak kesmedi aci hissettirmedi

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyalar şeytanidir ve özel bir manası tabiri yoktur. Allah'tan hayırlısını dileyin ve Allah'a havale edin en doğrusunu bilen ancak odur.

 5. Misafir
  Ruyamda bir kadın vardi ama arada bir bu kadın cin oluyordun ve bu kimse görüyordu ben görüyordum tuhaf tuhaf hareket Lee yapıyordu

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu şekilde görülen rüyaların özel bir tabiri olmaz yorumlanmazlar. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir.

 7. Misafir
  Ben ruyamda Arkadaslarimin evine gittim oturduk film izliyorduk sonra kapi caldi ve babam geldi arkadaslarim odadan cikti babam bana sarildi ve beni bogmaya basladi sesi degisti ve cin oldugunu anladim hemen felak nasi okudum helak oluyodu ben okurken sonra ayetel kursiyi okurken sasirdim yeniden guclendi yine bogmaya calisti yanima arkadaslarim geldi benimle dua okuyun oluyorum dedim agliyolardi sonra birden Aklima ezan geldi okudum ve oyle uyandim cok korktum cidden nefessiz kalmistim

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyalar tabir edilmez. Aslında hiç sormamak bile en doğrusudur ama insanlar endişe ettiği için sormayı istemektedirler. Uyumadan önce ayetel kürsi oku ve uyu Allah'ın izniyle tekrar etmeyecektir.

 9. Misafir
  Rüyamda belirsiz yüzlü simsiyah olan kadına benzer bişey gördüm ben onu gördüğümde "Geliyorum" diyerek çok hızlı koşarak bana geldiğini sanıyordum ama beni geçerek nehire inerdi veya düşer kaybolur sonra yine aynı yerden aynısını yapardı,nedir bu?

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya kişiye zarar vermek isteyen şerli kimselerin şerrinden Allah'ın izniyle korunmak manasında tabir edilir. Korkutulmak ve ürkütülmek şeklinde olan rüyaların çoğu tabir edilmezler. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  merhabalar. öncelikle şunu söylemek istiyorum bir erkek arkadaşım var benimle evlenmek istiyor. bnde rüyamda onun bir oda içerisinde ağlarken gördüm çok ağlıyordu sana ihtiyacım var diye sonra ona dikkt ettim byle tamamen dumandan oluşmuş gibiydi onun cin olduğunu düşünüp odadan çıkmak istiyordum ama kapıyı kitlemişti ve bana sarılıp beni bırakmıyordu ama ben çok korkuyordım. ve sabaha kadar rüyamda cin görüp durdum acaba bu insan benim için yanlış kişi mi?

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu kişinin yanlış biri olup olmadığını biz söyleyemeyiz ama kesinlikle sana dikkatli olman için bir ikazdır denebilir. Bu tür rüyalar genellikle günahlara ve haramlara ve zararlara alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu

rüyada insan kılığında cin görmek

rüyada insan suretinde cin görmekrüyada insan şeklinde cin görmek rüyada insan kılığına girmiş cin görmekrüyada cin insan kılığında görmekruyada insan kiliginda cin gormekrüyada bir insanı cin olarak görmek