+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  rüyamda tanıdık bir kadının cin kılığındaydı birden onu gördüm ve kaçtım ama o birşekilde beni yukarı kaldırıp baş aşağı yapıyordu o sırada ailemde yanımda bağırıp beni aşağı indirmeye çalışıyorlardı ondan sonra uyandım .

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Bu rüyan bir kabustur yani hiç bir yorum ve tabiri olmaz. Bu tür rüya görenler euzu besmele çekmeli ve Allah'tan hayırlısını dilemelidir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. Misafir
  Bugün rüyada otobüste olduğumu gordum.Otobuste her kes garipti 2-3 kisi insandi.Sonra otobusten dustum.Biri elimden tutup beni goturdu sakindi.Ama o elimi tutdugu an sen cinsin dedim ama o duymadi.Evi ormanlik bir yerdeydi.Eve gidibce o bana kotuluk yapmak istedi (oldurmek istədi) .Daha sonra ben ihlas suresini okudum.Ayetel kursiyi bayagi bir okudun ama 4-5 seferinde okudum ve yarısında unutdum ve cin gulmeye basladi.Sonra ben bagirarak nas suresini okudum bana sus dedi sus yok oluyorum kes sunu.Ama susmadim arkamca geliyordu.Ben bagirarak nas suresini okumaya devam etdim.Sonunda o yok oldu..Ama uyanmadan once bir ses duydum.Yine görüşücez seninLe. Uyandigimda sabah olmusdu.Lutfen biri bu ruyaya aciklik getire bilir mi?

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan sana zarar vermek isteyen insanların şerrinden Allah'ın izniyle kurtulacağına bir işarettir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. Misafir
  Ruyamda gece 2 gibiydi annem ve arkadasiyla baska bir sehire gitmistik o sirada arkadaslarimi gordum ve konusurken bi anda tihaflastilar korkmustum tam annemi gordum yanina gidicektim onada cin kacmisti bende aradim annemi arkadasonla gelin beni alin dedim tam geldiler onlara kostum ama onlarda tuhaflasmisti bu ruyayi tam sabah ezanina dogru gordum aciklarsaniz sevinirim

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın bir tabiri olmaz. Bu tür rüyalar şeytandır ve yorumlanmazlar. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhabalar rüyamda en yakın arkadaşımın içine cin girmiş ve ben de onu içerisinden dualarla çıkarmaya çalışıyordum

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. O arkadaşını manevi anlamda yardımcı olacağına ve günahlardan uzaklaşmasına vesile olman manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda bir adadayım kuzenim var biraz konusuyoruz sonra bir eve giriyoruz küçük bir kız var onu uyutuyorum sonra üç tane kız arkadaşım mesaj atıyor görüşelim diye ne olduysa kendimi bir evde buluyorum güya bir arkadaşım yaşıyor evde kadın arkadaşımın annesinin içinde cin var ben inanmıyorum ilk oturduğu sandalye birden havaya kalkıp yere sert şekilde iniyo gözlerinin içi simsiyah en son güya evden çıkıyorum bana bağırıyor kimseye söyleme seni mahvederim diye çıkıyorum ama hala o evdeyim bedenim gitti ama ben o evin içindeydim Fatiha suresini okuyordum en son okurken takıldım o sırada uyandım

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaları önemsememek ve anlatmamak en doğrusudur. Çünkü bu rüyaların bir özel tabiri yoktur. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamun aleykum Ruyamda tam olarak ne oldugunu goremedigim bir varlik artik sende cin olacaksin deyip eliyle kalbimi sıkıştırdı ve bu olay ruyamda 1 saat devam ettim.bana biraz aci cekebilirsin sonra rahatlayacaksin diye telkinde bulundu.kalbimi sıkarken ruyada olsa dis agrisi gibi bir agri hissettim.daha sonra elini cekti artik sende cin sin dedi.kus gibi olmustum ucabiliyordum.kanim sertlesmisti sanki demir gibiydim ne bir agri ne bir yorgunluk ne bir kotu his kalmisti uzerimde.sonra bana 5 saat sonra biraz daha aci cekebilirsin sonra hicbir sıkıntın kalmayacak artık dedi bu ruya ne qnlama gelebilirki?

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu tür rüyalar günahlara ve haramlara işaret eder. İnsan için günahlardan uzak durması gerektiğine bir uyarıdır. Cin genellikle insanın hata ve günaha girmesine bir işaret olarak yorumlanır. Sen yinede Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu

rüyada insan kılığında cin görmek

rüyada insan suretinde cin görmekrüyada insan şeklinde cin görmek rüyada insan kılığına girmiş cin görmekrüyada cin insan kılığında görmekruyada insan kiliginda cin gormekrüyada bir insanı cin olarak görmek