+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Ben sabah sekizde uyandım sonra yeniden yattım ve rüyamda çekirdek yemiştim poşetteki kabuklarıda poşetle birlikte odamdaki koltuğa koydum.sonra lavobaya gittim ellerimi yıkarken aynaya baktım ve orda kendimden vardım ama uzaktaydım.uzaktan kendimi gördüm.sonra salona doğru yürürken o benle hareket etmiyordu.ve ben salonda yatan anneme dogru kafamı çevirdim o da bana çevirdi ben bunu görünce bağırdım euzu besmele çektim.kayboldu.sonra salonda koltuga oturdum.bizim odanın kapısını açıp bana doğru gelmeye başladı.sonra ben yine besmele çektim.odadaki çekirdek poşetinin üzerine girdi ve siyah bi şekilde kayboldu.sonra uyandım.bunun manası nedir acaba??

  Rüyamda çekirdek yedikten sonra kabularıyla birlikte poşeti odamda koltugun üzerine bıraktım.aonra lavobaya gittim.ellerimi yıkarken aynada kendime baktıgımda yüzümü değilde kendimi giriş kapısının önünde bana bakarken gördüm.sonra salona geçerken kendim bana bakıyodu ben salonda yatan anneme doğru kafamı çevirdim o ise bana çevirdi o anda korktum ve bagırdım besmele çektim.kayboldu.sonra salonda koltuga oturdum.benim odamdan bana doğru gelmeye başladı ben yine sürekli besmele çekmeye başladım.oda bizim odada çekirdek poşetine girip siyah bi şekilde kayboldu sonra uyandım.bu rüyayı sabah 8den sonra yeniden yatmıştım o zmn gördüm

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Korkacak ve ürkecek şekilde kendisini görmenin özel bir yorumu yapılmaz. Özellikle de cin olduğunu sanmak ise şeytani olan ve değeri olmayan rüyalar kısmına girer. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  rüyamda yurtdışına akrabalarımı ziyaret ediyordum gitme zamanı gelmişti teyzem ağlıyordu ve banyodaydık. oradan çıktıktan bir sure sonra eski arkadaşlarımla geziyoduk sonra bişey oldu ve arkalarina donup x in içine 3 harfli girdi dediler bi baktım kızın normal kahverengi gözleri birden siyah olmuş ve cok korkunç bakıyordu diğer arkadaşım döndüğünde onunda gözleri öyleydi ve o da öyle bakıyordu. oradan korkup gittim. eve geldim kanepeye oturdum. ışıklar kapalı ve misafirler geldi. tam çaprazimda küçük bebek vardı. yaninda babası oturuyodu. kardesime onun çok tatlı olduğunu der demez bebeğe baktım birden yüzünü dönmüş gözleri simsiyah yine. sonra bişey oluyo babasının suratı gözlerimde ekran varmış gibi belirtiyor adamin ölü haberi geliyor ve sonra bitiyor.

 4. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşlerim. Rüyada cinin birisinin içine girdiğini görmek genellikle şeytani rüyalardan olduğu için tabir edilmezler. Bu durumlarda Allah'tan hayırlısını dilemek en doğrusu olur. Herşeyi hakkıyla şüphesiz Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar kardeşlerimin kılığına girdiklerini görüyordum cinlerin Besmele çekip nas suresi okuyordum ancak ortadan kaybolmuyorlardi ancak kardeslerimin küçüklük hallerindeydiler bu yüzden onlara şefkat duyuyordum çünkü şefkat istiyorlardı

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüyaları ne düşün nede başkalarına anlat. Çünkü bunun bir yorumu da ve faydası da yoktur. Allah'u tealadan hayırlısını dilemelisin.

 7. Misafir
  Merhaba be akşam rüyamda annemle ve bi kadınla oturuyorduk kadın karşımda oturyordu birden birsey hisettim 3 harfli gibi sonra karşımdaki kadının gözleri kararmaya başladı korktum yan tarafıma annemë baktım başı önünde sesi yok gözlerimi kapattım Besmele çektim dualar okudum geçmedi sonrada ordan kaçtım bu sefer annemin kılığında karşıma çıkıyordu gülüyor du bi acaip bakıyordu yanimda kiler e gösteriyorum ama kimse görmüyor ne olur yardım edin diye bagryorum Ağlıyorum o şekilde uyandım ne olur birsey söyleyin daha önce böyle şeyler görmemiştim ilk oldu çok etkilendim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya şeytani bir rüyadır. Hiç kafana takma ve önemseme çünkü bunların hiç bir manası ve değeri olmaz. Bu rüyalar görüldüğünde şeytandan Allah'a sığınmak gerekir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda mezarlığa bir kız gümüş bir kolye gömüyordu ve diyordu ki biri bunu aldığında cin serbest kalacak.diğer gün o kız ile aynı okulda oluyoruz birilerine anlatma ihtiyacı duyup anlatmaya çalışıyorum ama anlatamıyorum o kız sayesinde hep bir engel oluyor.Ve mezarlığın dikkat çekmesi için mor bir çiçek açtırıyor bu kız.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaların manaları çoğu kere net olmayabilir. Bu rüyan ise bulunduğun şehirde mal sahibi olmak anlamında yorumlanabilir. En doğrusu Allah'u tealadan hayırlısını dilemektir ve en doğrusunu da bilen ancak Allah'tır.

 11. Misafir
  Rüyamda annem ve teyzemin içine cin giriyordu önce ailedeki herkesi bağladılar ellerini kollarını mumya gibi sonrasını hatırlamıyorum. Sonra annem ve teyzem kalıyoruz annemin elinde bir bisiklet teyzemin elinde bir bisiklet annem önde teyzem arkada gidiyorlar benide arkalarnda götürüyorlar en sonunda annemi öldürmeye kalktım sırtından bıcakladım kan yoktu teyzemide karnından bıçakladım annemi öldürdüm sanmışım meğer teyzemi can çekişirken görünce koştu geldi sırtındada hc bir şey yoktu

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyada insanın içine cin kaçması, cin çarpması ve cinler tarafından korkutulmak gibi olan rüyaların özel bir tabiri genellikle olmaz. Bu rüyan içinde Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
,  ,  ,  ,  ,  ruyada insan kiliginda cin gormek,