+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada yüzük parmağının öpüldüğünü görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada yüzük parmağının öpüldüğünü görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Sual: Rüyada yüzük parmağının öpüldüğünü görmek ne demektir kısaca rüyamın tabirini yapar mısınız ? ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada yüzük parmağının öpüldüğünü görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Cevap:
  PARMAK  Parmak, evlat, zevceler, baba ve ana, mal, hayvan, mülk ve sanatla yorumlanır.

  Rüyada parmaklarının fazla ve güzel olduğunu gören kimsenin sözünü ettiğimiz şeyleri de fazla olur. Noksan olduğunu görenin de bu şeyleri noksan olur.

  Rüyada parmağının kesildiğini ya da ondan faydalanamadığını görmek; baba, ana ve evladından yararlanamayacağına, yahut malının zayi olacağına, hayvanlarının telef olacağına ya da sanatının değerini kaybedeceğine yorumlanır.

  Bazen parmaklar, beş vakit namaza yorumlanır.

  Parmakların bağlanması, malın bağlanmasıdır.

  Parmakları kesik bir insan görmek, itimat ettiği maldan eziyet görmek ile yorumlanır.

  Parmakların uzunluğu fazla haris olmağa, parmaklarının bir parmak fazla olduğunu görmek akraba veya namaz, ya da ilminde ziyadeliğe yorumlanır.

  Bazı yorumcular, parmakların birbirine geçirilmesi rüyasını, rüya sahibinin işsiz kalması ve elinin darlığına, ailesi, kardeşi ev evlatlarının zararın giderilmesi için

  birbirlerine yardımcı olmaları ve ittifak etmeleri, şeklinde yorumlamışlardır.

  Bir kimse, birisinin parmağının ucunu ısırdığını görse, eli ısırılan kimsenin terbiyesizliğine, ısıran kimsenin de onu terbiye etmek için gösterdiği aşırılığa yorumlanır.

  Parmaklarını çatırdattığını görmek, akrabalarından kötü söz işiteceğine; rüyada parmaklarının fazla olduğunu gören imamın, hırs ve zulmünün fazlalığına, insafının azlığına yorumlanır.

  Sol elin parmakları erkek ve kızkardeş çocuğudur.

  Erkeğin parmaklarını kına ile bezemiş görmesi, çok tesbihatta bulunmasına, kadının kına yaktığını görmesi ise, kocasının ona karşı y apacağı iyiliğe yorumlanır.

  Ellerine kına koyduğunu fakat kınanın tutmadığını gören hanım, kocası tarafından sevilmez.


  Rüyada parmaklarını ve bunların dışındaki şeyleri yalamak, yaladığı şeyin cins ve cevherinden cüz'i bir rızk elde etmeye yorumlanır.

  İmam Nablusi.


+ Yorum Gönder
ruyada yüzük parmagindan opuldugunu görmek,  ruyada parmaklarinin öp