+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kesilmiş ve yüzülmüş koyun ve parçalara ayrılmış etini görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada kesilmiş ve yüzülmüş koyun ve parçalara ayrılmış etini görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Sual: rüyamdaki koyunun başkası tarafından kesilirken ğördüm ve aynı rüyanın içinnde ama farklı bir konuda koyunun başı ve ayaklarının elimde kıpkırmızı etiyle ellerimde tutğumu ğördüm ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada kesilmiş ve yüzülmüş koyun ve parçalara ayrılmış etini görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Cevap: KOYUN


  Rüyada görülen koyun, kadına yorumlanır. Bir koyunun, kendi önünde yürüdüğünü ve ona yetişemediğini gören kimse, bir kadının peşine düşer fakat onu almaya muvaffak olamaz. Rüyada bir koyunu sağdığını gören kimse, o sene bir hayra erer.

  Rüyada koyunlara rastladığını veya onlara sahip olduğunu gören kimse, büyük bir mala erişir.

  Koyun eti yediğini gören kimse, büyük bir hayra erişir.

  Bir kimse rüyada koyunları karşı tarafa geçirdiğini görse, akılsız bir takım kimselere yorumlanır. Koyunların bir yerde toplu olarak durduklarını görse, bir iş için o yerde toplanan bir takım erkeklere işarettir.

  Koyunların yünlerini kırktığını gören kimse, üç gün ihtiyatlı davransın ve evinden dışarı çıkmasın.

  Beyaz koyun hayra delildir. Siyah koyun da öyledir, ancak beyaz koyun daha makbuldür.

  Koyun kaybetmek, erkekle kadın arasında ayrılığa işarettir. Koyunun kuzuladığını görmek, arzulara kavuşmaya yorulur. Koyunun iç organları, nimettir.

  arşivden/İmam Nablusi

 3. Misafir
  Ruyada kesilmiş koyunlar grüdüm.koyunlarinda karnilari aćilmişti ćok fazlaydilar ne anlama, geliyo

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyan içerisinde bulunduğun sıkıntılarından maddi veya ailevi açıdan kurtulmaya ve başarılı olmak istediğin alanlarda Allah'ın izniyle başarılı olmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Kesilmiş inek ve koyun kafası ve onların etlerini parçalarını gördüm ne anlama geliyor ??

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırlıdır. Bu rüya senin için hiç beklemediğin bir yerden paraya veya mala kavuşmak anlamındadır.. Rüyada koyun eti görmek de kişinin elde edeceği kazanç ve nimetlerdir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada kesilmiş koyun görmek,  rüyada yüzülmüş koyun görmek,  rüyada koyun kesildiğini görmek,  ruyada kesilmis koyun,  ruyada kesilmis koyun gormek,  rüyada kesilmiş koyun,  rüyada kesilmiş koyun eti görmek