+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kesilmiş ve yüzülmüş koyun ve parçalara ayrılmış etini görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada kesilmiş ve yüzülmüş koyun ve parçalara ayrılmış etini görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Sual: rüyamdaki koyunun başkası tarafından kesilirken ğördüm ve aynı rüyanın içinnde ama farklı bir konuda koyunun başı ve ayaklarının elimde kıpkırmızı etiyle ellerimde tutğumu ğördüm ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada kesilmiş ve yüzülmüş koyun ve parçalara ayrılmış etini görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Cevap: KOYUN


  Rüyada görülen koyun, kadına yorumlanır. Bir koyunun, kendi önünde yürüdüğünü ve ona yetişemediğini gören kimse, bir kadının peşine düşer fakat onu almaya muvaffak olamaz. Rüyada bir koyunu sağdığını gören kimse, o sene bir hayra erer.

  Rüyada koyunlara rastladığını veya onlara sahip olduğunu gören kimse, büyük bir mala erişir.

  Koyun eti yediğini gören kimse, büyük bir hayra erişir.

  Bir kimse rüyada koyunları karşı tarafa geçirdiğini görse, akılsız bir takım kimselere yorumlanır. Koyunların bir yerde toplu olarak durduklarını görse, bir iş için o yerde toplanan bir takım erkeklere işarettir.

  Koyunların yünlerini kırktığını gören kimse, üç gün ihtiyatlı davransın ve evinden dışarı çıkmasın.

  Beyaz koyun hayra delildir. Siyah koyun da öyledir, ancak beyaz koyun daha makbuldür.

  Koyun kaybetmek, erkekle kadın arasında ayrılığa işarettir. Koyunun kuzuladığını görmek, arzulara kavuşmaya yorulur. Koyunun iç organları, nimettir.

  arşivden/İmam Nablusi

 3. Misafir
  Ruyada kesilmiş koyunlar grüdüm.koyunlarinda karnilari aćilmişti ćok fazlaydilar ne anlama, geliyo

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyan içerisinde bulunduğun sıkıntılarından maddi veya ailevi açıdan kurtulmaya ve başarılı olmak istediğin alanlarda Allah'ın izniyle başarılı olmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Kesilmiş inek ve koyun kafası ve onların etlerini parçalarını gördüm ne anlama geliyor ??

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırlıdır. Bu rüya senin için hiç beklemediğin bir yerden paraya veya mala kavuşmak anlamındadır.. Rüyada koyun eti görmek de kişinin elde edeceği kazanç ve nimetlerdir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Bende rüyamda ablama görücü gelmek isteyen insanların bize 2 koyun hediye getirdiğini gördüm.Ancak bu koyunların birisi derisi yüzülmüş ve temizlenmiş,birisi de canlıydı.Rabbim hayreylesin.

  Rüyamda ablama görücü gelmek isteyen insanların bize 2 koyun hediye ettiğini gördüm.Ancak koyunların birinin derisi yüzülmüş ve temizlenmiş diğeri ise capacanlıydı.ALLAH hayreylesin.Yorumlarsanız sevinirim..

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya ablan için çok hayırlı olarak yorumlanır. Koyunlar, birisinin aşık olmasına ve ona deliler gibi bağlanmasına tabir edilir. Ayrıca kısmet nasip ve evlilikle tabir edilmiştir. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba ben tuvalette yerde duran yüzülmüş ve üstünde sinekler olan koyun kellesi gördüm ve o kenara dururken küçük abdest bozdum üstündeki sinekler beni rahatsız ediyordu korku hissetmedim

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Tuvalette ihtiyacını görmek ile koyun kellesi görmek hayırlıdır. Kişinin mutlu ve tatmin olacağı kadar kazanç elde etmesine, işi için verdiği emeğinin karşılığını görmesine tabir edilir. En doğrusunu şüphesiz ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Selam bende ruyamda koyun yuzulmus gordum evde degilim eve geldigim zaman esime diyorum nereye gidiyorsun bunu birine teslim edip gelecem anlami ne acaba

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Yüzülmüş koyun görmek, gördüğün kişinin iyi bir idareci olmadığına, hatalarının olduğuna ve başkalarına zararı olan bir kimse olduğuna yorumlanmıştır. Elbette bunlar rüyadır ve asla garanti manaları yoktur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
rüyada kesilmiş koyun görmek,  rüyada yüzülmüş koyun görmek,  rüyada koyun kesildiğini görmek,  ruyada kesilmis koyun gormek,  ruyada kesilmis koyun,  rüyada yüzülmüş koyun kellesi görmek,  rüyada kesilmiş koyun eti görmek