+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kulakta kurumuş kan ve iltihap görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Rüyada kulakta kurumuş kan ve iltihap görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada kulakta kurumuş kan ve iltihap görmenin yorumu nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Merhaba ben ruyamda iki kolumdanda damarima igne yapiyorlar.Sonra birden igneni yalniw yapiyorlar kulagimdan kan fiskiriyor.Cok korkuyorum oluyorum zann ediyorum ve sehadet getiriyorum.Gercekten cok korktum

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada kulakta kurumuş kan ve iltihap görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Merhaba. İçerisinde bulunduğun sıkıntılı durumlardan kurtulmak ve yardım almak manasına işarettir güzel ve hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Ruyamda bir bebeyim olmuş her iki kulağıda kaniyoedu kulağın içinde 2 damla kan vardı dışına akmadı bune anlama geliyor

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Bebeğin olduğunu görmek çok hayırlıdır ancak kulaktan kan çıktığını görmek olumsuz mana tabir edilir. Eğer ki bu kan değilde kulak kiri ise bu zenginlik bolluk ve bereket manasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  merhabalar ben rüyamda ölmüş bir akrabamı benim ölmemiş nene'min cenazesine geldiğini gördüm bu neye acaba bu neye yorumlanır

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Böyle olsa da hayırlı bir rüyadır. Bazen eve misafirin gelmesine ve berekete tabir edilmiştir. Allah'tan her zaman hayırlısını dilmek gerekir.

 7. 19
  Misafir
  İyi günler rüyamda kulagımdan iltihap cıkarıyodum ama iltihap cok garipti büyüktü böyle balın petek seklinde benekli benekli nasıl yorumlanıt ben kolay kolay rüyada gören biri degilim

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Kulaktan kir veya iltihap çıkması çok iyidir ve hayırla tabir edilir. Bu rüya sıkıntıdan kurtulmak ve kurtuluş anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 21
  Misafir
  Rüyamda ikiz oğullarından birinin kulağından yuvarlak minik minik sarı kulak kiri dökülüyor, çocuğun kafasını çeviyorum salliyorum dökülüyor döküluyor korkuyorum bırakıyorum sallamayi kulak kiri içinde hala var bu ne anlama gelir.

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Kulağından bu akıntının gelmesinin yorumu ve işareti çok güzel yapılmıştır. İnsanın bazı sıkıntı ve sorunlarını Allah'ın izniyle atlatacağına ve ferahlığa kavuşacağına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

rüyada kulaktan kan gelmesi

rüyada kulaktan iltihap akması

rüyada kulak iltihabı görmek

rüyada kulaktan iltihap aktığını görmek

rüyada kulaktan kan geldiğini görmek

rüyada kulağından kan gelmesirüyada kulakta iltihap görmek