+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kabirde azap çeken kadın görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada kabirde azap çeken kadın görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: gece rüyamda bır kabırde bayan azap cekıyordu mezarı acıp baktıkhem tanıyorum hemde tanımıyor bende ona mıyoruz sonradan hocaya gıdıp soyluyoruz hocanın esıymıs ben onu okudum yatırdım dıyor gıtmıyor ama cesedın ınleme seslerı hala gelıyoragzı kopürmus bır sekılde sısmıstıguya dunyaya gerı gelmıs dondugunde ısmını yazdırmamıs dıye azap cekıyordu çook daha detaylıda ben dile getıremıyorum lutfen açıklamalı cevap yazarmısınız yada telefonları acın lutfen tesekkurler ? 2. 2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada kabirde azap çeken kadın görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Cevap:
  KABİR

  Rüyada kabir görmek, hapse; hapishane de kabre yorumlanır. Rüyada bir kabir yaptığını gören kimse, bir ev tamir eder.

  Cenaze görmeksizin kabre girdiğini gören kimse, bir ölüden miras kalan bir evi satın alır.

  Bekar olan bir kimse rüyada kabristan kazdığını görse, hile ile bir kadınla evlenir. Rüyada bir kabir üzerinde ayakta durduğunu gören kimse büyük bir günah işler.

  Bir kimsenin rüyada duvar olmayan bir yerde kazdığı kabir ahiret evidir. Eğer kazdığı o eve girse o kimsenin ecelinin yakın olmasına yorumlanır. Eğer o kabire girmezse, bu rüyanın sahibine bir zararı yoktur.

  Bir kimse, rüyada bir kabrin bir yerden diğer bir yere gittiğini görse, kabir sahibinin evlad veya torunlarından birisinin orada bir ev yapmasına işarettir.

  Rüyada dam üstünde bir kabir kazdığını gören kimsenin, ömrü uzun olur.

  Rüyada kabirleri ziyaret eden kimse hapishaneyi ziyaret eder.

  Rüyada kabirler üzerine yağmur yağması, Allah (C.C.)'ın rahmetinin tecelli ettiğine yorumlanır.

  Rüyada bir kabir yaptığını gören kimse evlenir.

  Rüyada bir kabri mesken yaptığını gören kimse, orada ikamet eder.

  Kabirler, uzak yolculuklara, üzüntü, keder, korkunç yer, zevce ve hapishanelere yorumlanır.

  Rüyada kendisi veya başka biri için bir şehirde bir kabir kazdığını veya kendisi için bir kabir kazıldığını gören kimse, o şehirde bir bina yapar veya o şehirde ikamet eder.

  Bir kimse rüyada bir kabrin gedik ve açık yerlerinin tamamen kapadığını görse, o kimsenin ömrü uzun ve daima sıhhatte olur.

  Rüyada ölmeden kabre defnedildiğini gören kimseye, üzüntü ve keder erişir. Veya işlerinde sıkıntıya düşer. Yahut hapsedilir.

  Dikilmiş bir kefenle beraber bir kabir içinde defnedilmiş olduğunu gören kimse, bir kadınla nikahlanır.

  Rüyada bir ölünün kabrini açtığını gören kimse, o ölünün yol ve mesleğini talep eder ve onun yoluna uyma arzusunda bulunur. Eğer o ölü alimse o kimseye ilim ve hikmet erişir. Eğer zengin ise o kimseye mal ve zenginlik erişir. Eğer kabrinde ölüye rastlasa ve ölünün Ciri olduğunu görse, o kimseye erişecek malın haram olduğuna ve isabet edecek ilim ve hikmetin de doğru olduğuna yorumlanır.

  Ölmüş bir insanı kabirde ölü olarak bulan kimse maksad ve muradına erişemez.
  İmam Nablusi

 3. 3
  Misafir
  Rüyam da bir mezarlıktayım ve mezarda yatan kişi genc bir kız toprak kendilince açılıyo ve kız kefenle kaplı sadece kafası açık her yerinde yılanlar dolu azap cekiyo aglıyo bağırıyo şans istiyo ve mezardan çıkarılıyo mezara bakıyorum boş kalıyo cok garip di ilk kez boyle bisey gördm bunun anlami nedir?

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüya öyle manası açık bir rüyadır ki yoruma bile gerek yoktur. Bu Allah'ın gören kimseye yaptığı hayırlı ve güzel bir hatırlatmadır. Hatta herkese nasip olmayan bir uyarı şeklinde kabul edilebilir. Allah'a karşı olan vazifelerini yerine getirmeye ve ahiret için tedbir alınması gerektiğine yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. 5
  Misafir
  Selamünaleyküm hocam annem rüyasında öldüğünü görmüş ve kabir azabında ona senin rabbin kim diye sormuşlar annemde yukarda ki Allah diye cevap vermiş sonrasinda beni görmüş ve ben anneme soruyormuşum meleklere cevap verebildin mi diye annemde evet verdim deyip uyanmış rüyayı yorumlarsanız çok seviniriz Allah razı olsun

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu tür rüyalar hayırlıdır çünkü insana kabri, ölümü ve Allah'a verilecek olan hesabı hatırlatır. Ders ve ibret alınması açısından çok hayırlıdır ama bundan mutlaka bir ders çıkarılmalıdır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. 7
  Misafir
  Selamun Aleykum. Ruyamda kabristanlikdaydim. Ve ziyaret ettiğimiz ölüler kabirlerinde oturuyorlardı. Yüzleri sanki savaştan çıkmış gibi yara bere icindeydi. Benim yanimda kuzenim vardı (galiba oydu tam hatırlamıyorum. Bi kaç kişi ile gitmiştik )Ona dedimki hadi kabirdekilere kabir azabının olup olmadığını soralım. Neler yaşadığını soralım. Ama sonra korktuk soramadik.
  Acaba rüyamın anlamı nedir? Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyan sahih rüyalardandır. Yani bu rüya gören kişiye açık bir şekilde bir uyarı ve hatırlatmadır. Kendisine çeki düzen vererek helal ve harama dikkat etmesi gerektiğine alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 9
  Misafir
  Merhabalar gece rüyamda karanlık bir yerde bir tane mezar vardı etrafında insanlar kalabalık vardı bi kadın adı söylediler genç bir bayan ölmüş bu arada bende 22 yaşında genç bir kızım neyse daha sonra soruyorum kimdir nedir diye genç olan bayan yüzü filan normal ama başında eşarbıyla üstünde kıyafetiyle kalkıyor oturuyor mezarında beni çağrıyor çok kabir azabı çekiyorum çok yalnızım sende gel yanıma diyor bende korkuyorum uyanıyorum bunun yorumunu yapar mısınız çok etkiledi bu rüya beni

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Genel olarak çok hayırlıdır. Gören kimsenin kafasındaki karmaşıklıkların son bulmasına ve manevi açıdan kendisini daha güçlü hale getirmesine ve şüphelerden kurtulmasına alamet eder. Ayrıca insana bu ahireti ve kabri hatırlatan bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. 11
  Misafir
  Selamın aleyküm, ruyamda bi yerden geçiyodum orda bitane mezar var kadın mezara vuruyo kimsenin ahı kimsede kalmaz diyerek ağlıyo, mezardaki kadındı mezardan çıkıp oda ağladı acı çekiyor diye , bunun anlamı nedir lütfen

 12. 12
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyayı gören kimse için günahlarının affı için verdiği çabaya veya tövbe istiğfar ederek günahlarından pişman olması gerektiğine dair ona bir işaret olarak kabul edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

rüyada kabir azabı çeken birini görmek

kabir azabı çeken kadın

rüyada kabir azabı görmekrüyada azap çekenleri görmekrüyada kabir azabı çeken görmekrüyada kabir azabı çekenleri görmekruyada kabir azabi gormek