+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kabirde azap çeken kadın görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada kabirde azap çeken kadın görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: gece rüyamda bır kabırde bayan azap cekıyordu mezarı acıp baktıkhem tanıyorum hemde tanımıyor bende ona mıyoruz sonradan hocaya gıdıp soyluyoruz hocanın esıymıs ben onu okudum yatırdım dıyor gıtmıyor ama cesedın ınleme seslerı hala gelıyoragzı kopürmus bır sekılde sısmıstıguya dunyaya gerı gelmıs dondugunde ısmını yazdırmamıs dıye azap cekıyordu çook daha detaylıda ben dile getıremıyorum lutfen açıklamalı cevap yazarmısınız yada telefonları acın lutfen tesekkurler ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada kabirde azap çeken kadın görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Cevap:
  KABİR

  Rüyada kabir görmek, hapse; hapishane de kabre yorumlanır. Rüyada bir kabir yaptığını gören kimse, bir ev tamir eder.

  Cenaze görmeksizin kabre girdiğini gören kimse, bir ölüden miras kalan bir evi satın alır.

  Bekar olan bir kimse rüyada kabristan kazdığını görse, hile ile bir kadınla evlenir. Rüyada bir kabir üzerinde ayakta durduğunu gören kimse büyük bir günah işler.

  Bir kimsenin rüyada duvar olmayan bir yerde kazdığı kabir ahiret evidir. Eğer kazdığı o eve girse o kimsenin ecelinin yakın olmasına yorumlanır. Eğer o kabire girmezse, bu rüyanın sahibine bir zararı yoktur.

  Bir kimse, rüyada bir kabrin bir yerden diğer bir yere gittiğini görse, kabir sahibinin evlad veya torunlarından birisinin orada bir ev yapmasına işarettir.

  Rüyada dam üstünde bir kabir kazdığını gören kimsenin, ömrü uzun olur.

  Rüyada kabirleri ziyaret eden kimse hapishaneyi ziyaret eder.

  Rüyada kabirler üzerine yağmur yağması, Allah (C.C.)'ın rahmetinin tecelli ettiğine yorumlanır.

  Rüyada bir kabir yaptığını gören kimse evlenir.

  Rüyada bir kabri mesken yaptığını gören kimse, orada ikamet eder.

  Kabirler, uzak yolculuklara, üzüntü, keder, korkunç yer, zevce ve hapishanelere yorumlanır.

  Rüyada kendisi veya başka biri için bir şehirde bir kabir kazdığını veya kendisi için bir kabir kazıldığını gören kimse, o şehirde bir bina yapar veya o şehirde ikamet eder.

  Bir kimse rüyada bir kabrin gedik ve açık yerlerinin tamamen kapadığını görse, o kimsenin ömrü uzun ve daima sıhhatte olur.

  Rüyada ölmeden kabre defnedildiğini gören kimseye, üzüntü ve keder erişir. Veya işlerinde sıkıntıya düşer. Yahut hapsedilir.

  Dikilmiş bir kefenle beraber bir kabir içinde defnedilmiş olduğunu gören kimse, bir kadınla nikahlanır.

  Rüyada bir ölünün kabrini açtığını gören kimse, o ölünün yol ve mesleğini talep eder ve onun yoluna uyma arzusunda bulunur. Eğer o ölü alimse o kimseye ilim ve hikmet erişir. Eğer zengin ise o kimseye mal ve zenginlik erişir. Eğer kabrinde ölüye rastlasa ve ölünün Ciri olduğunu görse, o kimseye erişecek malın haram olduğuna ve isabet edecek ilim ve hikmetin de doğru olduğuna yorumlanır.

  Ölmüş bir insanı kabirde ölü olarak bulan kimse maksad ve muradına erişemez.
  İmam Nablusi

+ Yorum Gönder
rüyada kabir azabı çeken birini görmek,  kabir azabı çeken kadın,  rüyada kabir azabı görmek,  rüyada azap çekenleri görmek,  rüyada kabir azabı çeken görmek,  ruyada kabir azabi gormek,  rüyada azap çeken insan görmek