+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek

  Reklam

 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek


  Reklam  Cevap:
  Hac ile ilgili başka yorum mevcut değil...  HACCETMEK
  Rüyada, şer'i ölçüler içerisinde haccettiğini, Kâbe-i muazzamayı tavaf edip hac farizalarını yerine getirdiğini görmek, dininde güzellik ve istikamete, kavuşacağı sevaba, korkudan emin olmaya, borcunu vermeye ve Müslümanlara vereceği emanetlere yorumlanır.

  Rüyasında hac zamanında hacca gitmek için yola çıktığını gören, çıkarıldığı işe tekrar tayin edilir. Bu rüyayı gören misafir ise selamette olur. Eğer tüccar ise kazanç elde eder. Hasta ise şifa bulur, borçlu ise borcunu öder. Hac yapmamış ise, hacca gider. Sap ıklıkta ise, hidayete erişir. Hac yahut umre yapmış ise ömrü uzun ve işi makbul olur.

  Rüyasında hac için yola çıkıp, oraya kavuşamadığını gören, bulunduğu memuriyetten çıkarılır. Tüccar ise, zarar eder. Yolcu ise yolu kesilir. Sıhhatte ise hastalanır.

  Rüyasında yaya olarak hacca gittiğini gören kimse, kefaretini vereceği bir yemini eder.

  Rüyasında yalnız olarak hac yoluna çıktığını ve kendisi ile vedalaştıklarını gören kimse ölür.

  arşivden...


 3. Misafir
  bir arkadaş rüyasında benim hacca gittiğimi.beyaz bir kıyafet geydiğimi görmüş

 4. Misafir
  Rüyada babannem hacca gidiyordu ama ben onu görmüyordum ne olabilir ?

 5. arifselim
  Yönetici
  Rüyada hacca gitmek hayırlı bir rüyadır. Hacca giden kişinin faydalı olacak ilim öğreneceğine, çokça bolluğa berekete ve hayırlı kazanca yorumlanır. Genellikle hac ilme yorumlanmıştır.

+ Yorum Gönder
rüyada birinin hacca gittiğini görmek,  rüyada başkasının hacca gittiğini görmek,  rüyada birinin haca gittiğini görmek,  rüyada birinin hacca gideceğini görmek,  rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek,  rüyada birinin umreye gittiğini görmek,  rüyada birini hacca giderken Görmek