+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada yakın akraba ile zina etmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada yakın akraba ile zina etmenin tabiri nedir?

  Reklam

 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada yakın akraba ile zina etmenin tabiri nedir?


  Reklam  Cevap: Rüyada Zina Görmek

  Rüyada zina yaptigini görmek; bazi yorumculara göre; uzun süre mutlu ve huzurlu bir hayat süreceginize, bazilarina göre ise ihanete ugrayacaginiza isarettir.
  Rüyada zina etmek hainlige isarettir. Bundan dolayi bir kimse zina ettigini görse, hainlik eder. Rüyada zina etmek hirsizliga isarettir. Bir kimse rüyada zina eden bir kadinin kendisine yöneldigini ve nefsinden arzusunu istedigini görse o kimse haram mala nail olur. Güzel ve genç bir kadinla zina ettigini gören kimse malini, muhafaza edilecek bir yere koyar. Bir kimse tanidigi birisinin hanimi ile zina ettigini görse, o kimsenin malindan birsey alir. Rüyada zina ettigini gören kimse hacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadinin oldugunu görse, o kadinin kocasindan dünyalik talep eder. Bir kimse rüyada genç bir kadinla oynastigini görse, görünmez bir yerde malini kaybeder. Zina eden bir kadinla zina ettigini gören kimse, ser ve fitneye düser. Bir kimse baskasinin hanimi ile geceledigini, halbuki kendi hanimi da onlar ile beraber bulundugunu ve bu durumu men eden bir sey söylemedigini görse, kocasi o kimseyi evinin isleri için vekil tayin eder.

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  rüyada akraba ile zina hiç kimsenin hoşuna gitmez ama elimizde olmadığı için dini bir günahı yoktur.+ Yorum Gönder
rüyada akrabayla zina yapmak,  rüyada akraba ile zina,  rüyada yakınıyla zina yapmak,  akraba ile zina,  rüyada akraba ile zina yapmak,  rüyada akrabayla birlikte olmak,  rüyada akraba ile birlikte olmak