+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada öz kızımın helal olmayan yollarla kız çocuğuna sahip olması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada öz kızımın helal olmayan yollarla kız çocuğuna sahip olması

  Reklam





 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: rüyada öz kızımın helal olmayan yollarla kız çocuğuna sahip olması


  Reklam



  Cevap:
  DOĞURMAK, DOĞMAK

  Hamile bir kadın rüyada erkek bir çocuk doğurduğunu görse, o kadın bir kız çocuk doğurur. Kız çocuk doğurduğunu görse erkek bir çocuk doğurur. Kız çocuğu yorumcuya üzüntüden kurtulmaya, erkek çocuk ise üzüntüye yorumlanır.

  Doğurmak sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya, aile ve komşularından ayrılmaya yorumlanır. Doğmak rahatlığa, kederden kurtulmaya, borcu ödemeye ve tövbe etmeye yorumlanır.

  Rüyada bir erkek çocuğu doğurduğunu gören kadın en sonunda feraha kavuşur. Kız doğurduğunu görse izzet, şeref, bolluk, güçlülükten sonra kolaylık ve sevinç içerisinde geniş bir rızıkla rızıklanır.

  Rüyada doğurduğunu gören kimse fakir ise, zengin olur. Zengin ise, üzüntü ve kedere düşer. Bekarsa çabucak evlenir ve hanımı bir çocuk doğurur. Diğer kimselerin böyle bir rüya görmeleri, onların hastalanmalarına yorumlanır.

  Fakir, muhtaç ve kederli kimselerin böyle bir rüya görmeleri, kederden kurtulmalarıyla yorumlanır. Bu rüya tüccarlar hakkında mallarının gitmesine işarettir.

  Rüyada hamile olduğunu gören kimse üzülür. Doğurduğunu görse, üzüntüden kurtulur.
  İmam Nablusi

+ Yorum Gönder