+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada deniz ve gemi görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 49
  Misafir

  Yorum: Rüyada deniz ve gemi görmek

  Reklam
  Rüyamda şimdi çalıştığım iş yerindeki müdürüm ile denizde bir gemide olduğumuzu gördüm kara görünmüyordu geminin yanına ufak bir gemi daha yaklaştı bizim olduğumuz gemiye binmeye calisiyorlardi

 2. 50
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada deniz ve gemi görmek


  Reklam  Rüyan kendini ve hayatını yenilemeye, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 51
  Misafir
  Merhaba. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorum. Rüyamda gece vakti bir gemide olduğumu gördüm. Karanlık denizin içinden eskiye ait gemi parçaları çıkarılıyordu. Deniz dalgalıydı. Hayırlı bir rüya mı?

 4. 52
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Gemide olmak oldukça hayırlıdır ancak geminin parçalarını görmek ise insanlara ulaşacak bir kedere ve üzüntüye işaret eder. Geminin parçalanması işlerin bozulmasıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 53
  Misafir
  Rüyamda gece ve deniz üzerinde 2 tane yanan gemi var insanlar deniz üstünde kurtulmaya calisiyo bi ara denize atliyorum ama sonra tekrar cikiyorum ve kendimi denize yakin olan evde buluyorum annem ve yigenim var

 6. 54
  arifselim
  Yönetici
  Genellikle gemi görmek hayırla yorumlansa da geminin yanması olumlu değildir. Bu kurulan hayallerin yıkılmasına ve verilen emekleri boşa gitmesine alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 55
  Misafir
  Slm.aleyküm.ben rüyamda deniz yani berrak suyun üzerinde gemi veya vapur gibi onun içinde salıncakta sallanır gibi havaya doğru sallanıyorum.yallız su çok temiz berrak.ne yorumlamalıyım hayır.

 8. 56
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Su ne kadar berraksa rüya o kadar hayırlıdır. Bu rüya bir çok hayırlara, berekete, kazanca ve hayallerin gerçekleşmesine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 57
  Misafir
  Iyi gunler ben ruyada gemimi vapurmu tam anlayamadim gece onun icine binip denizin ustunde gidiyoruz ama calisiyormuş gibi iş yani bunu.Ne anlama gelir

 10. 58
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genellikle sosyal hayat içerisinde işlediği günahlardan ve yaptığı kötülüklerden pişman olarak tövbe edeceğine, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine ve günahlarının affedileceğine işaret edilir. Hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. 59
  Misafir
  rüyamda bi vapurdayım deniz çok dalgalı vapurun önü havaya kalkıyor ben ölecegiz diye yüksek sesle lailahe illallah muhammeden rasulullah diyerek şahadet getiriyorumsonrada o vapurdan kenarda beni bekleyen ablamın yanına çıkıyorum çok etkilendim

 12. 60
  arifselim
  Yönetici
  Bu zorlukları atlatmak ve feraha ulaşmak manasında yorumlanır. Rüya sahibinin kısa ya da uzun süreli olup olmadığı belli olmaksızın bir mekan değişikliği yapacağına yani başka bir yere gideceğine delalet eder. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu

rüyada deniz ve gemi görmek

rüyada denizde gemi görmek

rüyada gemi ve deniz görmek

rüyada gemiye binmek

yuxuda gemi gormek

rüyada deniz gemi görmek

rüyada denizde gemiye binmek