+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada deniz ve gemi görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Misafir

  Cevap: Rüyada deniz ve gemi görmek

  Reklam
  Cevap: Rüyada deniz ve gemi görmek isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda geminin enustundeydim ama denizin dibine doğru batiyodum tabiri nedir

 2. 26
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada deniz ve gemi görmek


  Reklam  Bu rüyanın tabiri denizin durumuna göre yorumlanır. Eğer deniz berrak ve güzelse hayırlıdır ve iyilik sağlık içerisinde olmaya işarettir. Deniz bulanık ve ürkütücü ise olumsuz olarak tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 27
  Misafir
  Rüyamda gemide bir dairem varmış.ama ben yanlış gemiye binmişim.gemi hareket ettikten sonra anladım.geminin içinde ayrılmış olduğum eşimde vardı yanimda.

 4. 28
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada gemide olmak hayırlıdır. Huzura, mutluluğa ve affedilmeye tabir edilir. İçerisinde bulunduğunuz hatalarınız varsa terkedin ve tövbe edin. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 29
  Misafir
  Dalgalı denizin ortasında iki gemi savaş yapıyor ve benim oldugum gemiyi ele geciriyorlar beni baglıyorlar bişeyler diyip salıp geminin başına geçiriyorlar birden burnum kanıyor ve agızım danda geliyor ama tükürmü yorum burnumun kanadını elime bulaşarak gördüm bunun anlamı ne

 6. 30
  arifselim
  Yönetici
  Deniz ve gemi ne kadar olumlu ve güzel bir şekilde görülürse o kadar hayra tabir edilir. Bu şekilde görülmesi ise hayırla tabir edilmez.
  Hayal kırıklığı yaşamaya ve umutlarını tüketmeye işaret ederken rüya sahibinin karamsarlığı nedeni ile çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 31
  Misafir
  Ben rüyamda büyük. Bi gemi vardı ama limanda duruyodu ve okyanus gibi bişeydi bide okyanus çok hareketliydi yani sular sürekli git gel yapiyo sonunda ise o gemiye binip acılıyorum babam karada kalıyordu.

 8. 32
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya kazanılmış mal ve kazanılmış haklar manasına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi için hayatında ki gelişmelerin onu adım adım hedeflerine doğru sürükleyeceğine işarettir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. 33
  Misafir
  Dar bir sokakta oturuyoruz apartman arasindaki mesafelerde daracik buyuk bir gemi o dar yerden gecip denize iniyor evimiz tam denizin dibindeymis butun bu olup biteni yengemle birlikte saskinlikla izliyoruz

 10. 34
  arifselim
  Yönetici
  Güzel hayırlı ve müjdeli haberler manasına delalettir. Engelleri aşarak başarılar elde edileceğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 35
  Misafir
  Merhaba. Ben rüyamda ailem ve tüm akrabalarımla okyanusun ortasında bir gemide olduğumu görüyorum ve biri gemiyi ters çevirip hepimizi suya atıyor. Suda köpek balıkları da var ve ben bu suda ailemi bulmaya çalışıyorum ve sanırım onların olduğu yeri bulup gidiyorum ama rüyamın nasıl bittiğini net hatırlayamıyorum. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim teşekkürler.

 12. 36
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu yaşayacağın sıkıntılara ve zor bir döneme işarettir. Allah'ın izniyle bunlar geçecek ve rahata ereceksin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

rüyada deniz ve gemi görmek

rüyada denizde gemi görmek

rüyada gemi ve deniz görmek

rüyada gemiye binmek

yuxuda gemi gormek

rüyada deniz gemi görmek

rüyada denizde gemiye binmek