+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada halı yıkamak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada halı yıkamak

  Reklam
  Sual: Rüyamda temiz bol su ile 2 tane halı yıkıyordum rüyam ne anlama gelmektedir Rüyada halı yıkamak ne anlama gelmektedir ? ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada halı yıkamak


  Reklam  Cevap:
  HALI

  Rüyada kendisi için yere yeni bir halı serildiğini görmek, dünyada uzun bir ömre ve geniş bir rızka delalet eder. Bilinmedik bir yerde ve tanımadığı kimseler arasında yere bir halı serilerek üzerinden geçtiğini görmek, memleketinden ayrılıp gurbete gideceğine işarettir. Dürülmüş bir halıyı arkasına alıp bir yere götürdüğünü görmek, bütün varlığını üzerinde taşıyacak derecede fakirleşeceğine delalet eder.

  Rüyada halı görmek dünyalıkta ve rızıkta genişliktir. Onun büyüklüğü ve kalınlığı oranında ömrün uzunluğu ve rızkın bolluğu belirlenir. Küçüklüğü kazanç azlığına, yerden toplanması ise rızkın azalacağına delalet eder.

  Yere büyük bir halı serdiğini ve bu halının kendi malı olduğunu gören, nimet ve bolluk görerek çok yaşar. Rızkını kolaylıkla temin eder. Ev halkı, akrabaları ve arkadaşları ile bu halının üzerinde oturduğunu görmek, hayır ve nimettir. Bir yabancının evinde bir halıyı toplanmış ve sarılmış görmek, o kişinin gurbette öleceğine işarettir.

  Rüyasında küçük ve ince bir halı görenin hem rızkı, hem ömrü az olur. Eski ve delik bir halısı olduğunu görenin geçiminde darlık ve hayatında sıkıntı olur. Yeşil renkli bir halı görmek geniş bir rızka delalet eder. Halının çiçekleri ve desenli olması hayırdır.
  İmam Nablusi

+ Yorum Gönder
rüyada halı yıkamak,  rüyada halı yıkadığını görmek,  ruyada hali yikamak,  rüyada halı yıkandığını görmek,  rüyada hali yikamak,  rüyada halı yıkamak islami,  ruyada halı yıkamak