+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kendini hamile olarak görmek neye yorumlanır Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Neşem
  Üye

  Rüyada kendini hamile olarak görmek neye yorumlanır

  Reklam

 2. Ahmet
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada kendini hamile olarak görmek neye yorumlanır


  Reklam  Cevap: Bir kimse rüyasında kendisini hamile olarak görürse o kişi için rüyasının anlamı dünyada malının artacağına, başkaları tarafından övüleceğine, şerefe, izzete sahibi olacağına yorumlanmıştır. Bir erkek ve ya kadın rüyasında kendisini hamile olarak görür ise hamileliğin dünyalık olan mala işaret ettiğini bilmeliler.

  Evli olan ve rüyasında kendisini hamile gören bir kişi için rüyasının tabiri evlilik hayatında bazı olumsuzluklar yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüyasında kendisini hamile olarak gören kişi dünya yaşamında gerçekten hamile ise bu rüya kendisi için hamileliğinin oldukça rahat geçeceği yönünde yorumlanmıştır. Rüyasında kendisini hamile olarak gören kimse dünya yaşamında bekâr ise bu rüya kendisi için yakın zamanda evleneceğine yorumlanmıştır.

  Bir kimde rüyasında hamile olduğunu görüp ardından bebeğinin düştüğünü görür ise dünya hayatında planlamış olduğu işlerde aksamalar olumsuzluklar olacağına delalet etmektedir. Bir kişi rüyasında kendisinin hamile olup olmadığına emin olamadığını görür ise ve gebelik testi yapıyorsa bu rüya kendisi için dünya hayatında iş ve ya başka konularda girişimlerde bulunacağına yorumlanmıştır.

  Rüyada görülen hamilelikler genelde dünya hayatın dada olduğu gibi hayra, müjdeye, iyiliğe, kazanca, berekete yorulmuştur. Nadiren görülse de bazı yorumlarda dünya hayatında oluşabilecek bir takım sıkıntılara da yorumlanmıştır.

 3. Misafir
  Rüyada Erkeğin kendini hamile görmesi ne demek?

  Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bir kadının kendini gebe görmesi; maldır. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.
  Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni'mete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.

  Rüyada Karısının eşinin hamile olduğunu görmek nedir?
  Kirmani şöyle diyor: Rüyasında gebe olduğunu görenin; malı artar. Zevcesinin hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur. Bu rüya; gerek erkek, gerek kadın için iyidir.

 4. Misafir
  Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.

+ Yorum Gönder
rüyada kendini hamile görmek neye işarettir,  rüyada hamile olduğunu görmek neye işarettir,  rüyada hamile olduğunu öğrenmek,  rüyada kendini hamile görmek neye yorumlanır,  rüyada kendini hamile görmek,  rüyada hamile olmak neye işarettir,  rüyada hamile olduğunu duymak