+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek

  Reklam
  Sual: rüyamda ölmüş annemin hasta olduğunu ve benim kendisine limonlu su verdiğimi görüyorum.Ne anlama geliyor? Eğer yanıtlarsanız memnun olurum .Teşekkürler.... ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Rüyada ölmüş anneyi görmek genellikle onun mezarını ziyaret etmeye ve ona bol bol dua etmeye yorumlanır. Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek, hayırlara yorulmaz ve iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüya sahibi için şanssızlık ve mutsuzluk yaşayacağına işaret ederken, aynı zamanda ölünün gözünün açık gittiğine ve bu yüzden ruhunun azapta olduğuna tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  1 - Rüyam ölmüş annemi hasta gördüm bir büyük bahçenin içinde yatıyordu
  2 - Rüyamda ölmüş annemin hasta olduğunu Görmek ne demektir?

 4. arifselim
  Yönetici
  1- Onun kabrini ziyaret etmeye ona dua etmeye yorumlanır. Ölmüş annenin hasta olarak görülmesi hayırlı yorumlanmaz. Yaşanacak bir çok sıkıntıların habercisidir denmiştir.

  2- Ölmüş anne görmek ona dua etmenin gereğine işarettir. Ayrıca ileride yaşanacak sıkıntıların bir habercisidir şeklinde yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  ruyamda ölmüş annem hastanedeydi ben ona bakıyordum benden soğuk çay istedi verdim ne demek

 6. arifselim
  Yönetici
  Annenizin kabrini ziyaret ederek ona bol bol dua etmeye işarettir. Ayrıca bu rüya bazen maddi ve manevi sıkıntıların bir işareti olarak tabir edilmiştir.

 7. Misafir
  Rüyamda rahmetli aanannemi hasta gördüm çok büyük bi hastanede tedavi goruyodu yüzü çok güzeldi guluyodu safak battal

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırlı manalara işarettir. Uzun ömre, ferah içinde geçecek bir hayata ve mutluluğa yorumlanır. Ayrıca dünyevi tüm sıkıntılardan kurtulup feraha erme anlamlarına tabir edilir. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyamda rahmeti ananemi kendi evinde ağlarken gördüm. Konuştum onunla bana ağlaya ağlaya migdesinin devamlı yandığını sürekli dedenle makarna yiyoruz yine de içim almiyo çok kötüyüm dedi bide o gun doğum günüymüş hediye gelmiş ona baktı cantanin içine napayim hediyeyi benim yurucek halim yok bıraktı sürekli agliyodu

 10. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin kardeşim. Rüyada görülen hastalık tam tersi ile tabir edilir. Hayırlı dualar edin ve imkan varsa kabrini ziyaret edin.

 11. Misafir
  Kayın validemi yakında kaybettim...teslim olacağı zamanda hep yatağı başındaydım zemzem icirip salavatlar getirdim ona..ilk defa rüyamda gördüm cok solgun ve yorgundu sağ eli kırık gibiydi sarılıydı sürekli arkasi dönük yatıyordu..ben acısı dinsin diye ona ilahi okuyordum ilahide de Allahtan ona acısı dinsin diye sözler söylüyordum..yorumlarsanız dua ederim..

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan ona üzüldüğüne ve onu özlediğine alamet eder. Onun için bol bol dua et ve imkanın varsa ruhuna hayırlar gönder ve kabrini ziyaret et. Allah rahmet eylesin.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu

rüyada ölmüş anneyi hasta görmek

rüyada ölmüş annemi hasta görmek

rüyada ölmüş annesini hasta görmekrüyada ölen anneyi hasta görmekölmüş anneyi rüyada hasta görmekrüyada ölmüş anneyi hasta olarak görmekrüyada ölünün hasta olduğunu görmek