Konusunu Oylayın.: Rüyada devlet büyüğünü görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada devlet büyüğünü görmek
 1. 06.Mart.2011, 02:47
  1
  Misafir

  Rüyada devlet büyüğünü görmek


  Rüyada devlet büyüğünü görmek Mumsema Rüyamda Cumhur başkanını gördüm..ondan iş istedim..ama istediğim işi veremeyeceğini söledi bana başka bir iş verebilceğini söyledi..rüyada devlet büyüğünü görmek ne anlam ifade ediyor..
  (Siteyi kuran sorularımıza yanıtlar veren kardeşlerimizden Allah razı olsun)


 2. 06.Mart.2011, 02:47
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyamda Cumhur başkanını gördüm..ondan iş istedim..ama istediğim işi veremeyeceğini söledi bana başka bir iş verebilceğini söyledi..rüyada devlet büyüğünü görmek ne anlam ifade ediyor..
  (Siteyi kuran sorularımıza yanıtlar veren kardeşlerimizden Allah razı olsun)

 3. 06.Mart.2011, 06:58
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,774
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: rüyada devlet büyüğünü görmek
  Cumhurbaşkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sultan.)


 4. 06.Mart.2011, 06:58
  2
  Devamlı Üye  Cumhurbaşkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sultan.)
+ Yorum Gönder