+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada köpek balığı görmenin anlamı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada köpek balığı görmenin anlamı nedir?

  Reklam

 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Rüyada köpek balığı görmenin anlamı nedir?


  Reklam  Cevap:
  KÖPEK BALIĞI  Rüyada köpek balığına görmek, himmet sahibi,
  şerefli ve soylu bir zata yorumlanır.
  Çünkü bu balık mağlup olmayarak
  daima galip gelir.
  İmam Nablusi.

 3. Efdal
  Kıdemli Üye
  rüyada köpek balığı görmek

  Rüyada Köpekbalığı Görmek


  Rüyada köpek balığı görmek veya rüyada herhangi bir balık türü görmek ya da denizde yaşayan herhangi bir hayvan görmek büyük bir kısmet ve para olarak yorumlanmaktadır. Ancak köpek balığı diğerlerinden istinaden tehlikelere de işarettir.
  Denizde bir köpek balığı gören kişi zengin ancak tehlikeli bir kişi ile tanışır.
  Rüyasında köpek balığı görmek hain, içten pazarlıklı, gizliden ve içten içe kıskançlık edip diş bileyen ve art niyetli kişileri işaret eder. Rüyasında köpek balığı gören kişinin etrafında da böyle kişiler var demektir.
  Bu türden bir rüya kişinin çevresindeki kişilere kayıtsız ve şartsız bir şekilde güvenmemesine işaret eder.
  Rüyasında köpek balığı gören kişinin rüyası, arkadaşlık yaptığı kişi ve kişilerin sırdaşı olarak gördüğü dostlarını tekrardan değerlendirmesi gerektiğine işarettir.
  Rüyada köpek balığı gören kimse kendisine dokunacak veya içine dert olacak sözler işiteceğine işarettir.
  Köpek balığı bir de güçlü, kodaman ve kaslı diye adlandıracağımız kadar zengin bir kişiyi delalet eder. Kodaman olan kişi burnu büyük, kibirli kimsedir ve korumasız, şoförsüz de gezmez.
  Rüyada köpek balığı ile yüzdüğünü gören kişi kendi iş dünyasında çok dişli bir rakip ile birlikte mücadele edecek ve ardından siz ve bu mücadele ettiğimiz kişi ile anı işe talip olacaksınız, talip olduğunuz işi almak içinde sıkı bir rekabet içine gireceksiniz demektir.
  Kişi kendi rüyasında gördüğü köpek balığını yine kendi rüyasında o köpek balığını yediğini görüyorsa, bir rakibini ya da düşmanını geri püskürterek bir işten alın teri ile büyük bir karla çıkacağınıza işarettir.
  Rüyada köpek balığını avlamaya çalışıyorsanız eğer ki sizin için yi şeyler söylenmez yani o köpek balığını avlayan kimse için iyi bir şey söylenmez, bu kimse bir türlü elindekiyle yetinmeyi başaramayıp, gözünü para ve hırs bürümüş kimse olarak tabir edilir. Bu kişi mal, mülk sahibi olabilmek için gözünü karartmış kimsedir.
  Rüyanızda köpek balığının size saldırması gibi bir durum yaşadıysanız, düşmanlarınız tarafından size bir kötülük yapılacak veya bir iftira atılacağı anlamına gelmektedir.
  Rüyada köpek balığını öldürmek tek bir şekilde tabir edilemez. Rüyasında köpek balığı öldüren kişi bir yer bir zafer kazanacak diye yorumlanırken aynı zamanda da haksız bir kazanç elde eden kişi olarak ta tabir edilebilir.


+ Yorum Gönder
rüyada köpek balığı görmek